AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Cigarettes After Sex
Cigarettes After Sex - Warszawa, Palladium
Rozpoczęcie: Środa 2019-06-05 19:00
Zakończenie: Środa 2019-06-05 22:00
Wstęp: 99 zł - 120 zł
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
PalladiumPalladium

Polska
Warszawa
ul. Złota 9
Cigarettes After Sex, zespół uwielbiany w naszym kraju powraca aż na 3 koncerty! 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, 5 czerwca w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały. Najpierw ukazały się dwa, cieszące się wielką popularnością single – "Nothing Gonna Hurt You Baby" oraz "Affection", a w 2017 zespół wydał swój pierwszy, długogrający album.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-06-05 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Godziny: 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu
Cena biletów: 99 zł (przedsprzedaż) // 120 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.