AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Clan Of Xymox na jedynym koncercie w Polsce!
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

19 stycznia 2013 roku w szczecińskim Alter Ego odbędzie się jedyny kameralny koncert legendarnej holenderskiej formacji Clan Of Xymox.

Clan Of Xymox to zespół często nazywany absolutnym klasykiem darkwave'u. Holenderski band, który od początku lat 80-tych dowodzony jest przez Ronniego Morringsa - gitarzystę, wokalistę, klawiszowca i nietuzinkową osobowość. Dla wielu uważany za kultową kapelę na tej jeszcze niszowej w Polsce scenie. Sama lokalizacja koncertu, zapowiada jedyne w swoim rodzaju i klimacie wydarzenie, o którym trudno będzie zapomnieć. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wprowadzona jest rezerwacja biletów aby móc zagwarantować możliwość uczestniczenia wszystkim zainteresowanym w tym przyjezdnym fanom Clan Of Xymox.

Oprawa muzyczna before & after została powierzona najlepszemu duetowi djskiemu w Polsce, ludziom wrażliwym na zapotrzebowanie, powiększającego się grona fanów muzyki synth pop osadzonej w klimacie lat 80-tych.

Całą impreza została zorganizowana w kooperacji Czarka & Darka & Radka

Rezerwacja biletów:

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wysłanie e-maila na adres:

coxatstettin@gmail.com
w treści: Imię, Nazwisko, Miasto, Nr Tel.

Bilety kosztują 55 złotych.

Rezerwacje ważne są do godz. 20.00 /19-01-2013/ – po godz.20:00 – zarezerwowane bilety wracają do kasy do ogólnej sprzedaży.

Ostatnie studyjne wydawnictwo Holendrów to album "Kindred Spirits", który ukazał się 9 października nakładem Metropolis Records. "Kindred Spirits" to zbiór jedenastu coverów ulubionych kawałków zespołu, takich jak między innymi "Alice" Sisters Of Mercy, "A Forest" The Cure, "A Question Of Time" Depeche Mode czy "Heroes" Davida Bowiego.


Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: http://www.wszczecinie.pl / 2012-12-22 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: