AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Druga edycja imprezy DNA | Drone Noise Ambient startuje w piątek 12.12
Galerie:

Archiwum:

W Gdańskiej Kolonii Artystów już w najbliższy piątek patronujemy imprezie DNA. To niewątpliwa gratka dla fanów bardziej ekstremalnych brzmień, zwłaszcza, że wstęp jest nieprzyzwoicie tani - tylko 5zł (na każdy koncert)!

DNA | Drone Noise Ambient 02 to druga edycja cyklu spotkań muzycznych z artystami, którzy reprezentują nowe dziedziny muzyki współczesnej z pogranicza gatunków Drone, Noise, Ambient. Pierwsze litery nazwy projektu pochodzą od od gatunków muzycznych: Drone, Noise, Ambient i tworzą skrót "DNA". Kod DNA pełni rolę nośnika informacji genetycznej organizmów żywych, natomiast w naszym projekcie skrót "DNA" pełni rolę nośnika informacji muzycznej.

Podczas II edycji projektu chcemy zwiększyć spektrum muzyczne o dodatkowe gatunki: Glitch, Electroacustic, Field Recording, Modern Classical, które nie znajdują dla siebie miejsca w przestrzeniach klubowych. Interdyscyplinarna przestrzeń Kolonii Artystów wspaniale nadaje się do prezentacji i świadomego odsłuch dźwięków przeznaczonych dla odbiorcy, który oczekuje dużo więcej niż oferuje współczesna popkultura. Projekt obejmuje obszar refleksji nad współczesną sztuką audiowizualną i ma charakter edukacji muzycznej.
Podczas trzech dni spotkań usłyszymy 6 wykonawców.

Więcej szczegółów w naszym kalendarium!

Autor: voigtkampff
Tłumacz: voigtkampff
Źródło: http://dronenoiseambient.blogspot.com/ / 2014-12-08 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: