AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
E-tropolis Festival 2011
Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

3 września 2011 roku odbędzie się w Columbiagelände w Berlinie kolejna edycja E-tropolis Festival, imprezy która zachwyca najwyższej klasy programem, cenionych artystów EBM, industrialnej, elektro, synth/popowej sceny.

Przygotuj się na 15 wyjątkowych koncertów i cowieczorne after-show party. Obok znanych berlińskich formacji Formalin i Solitary Experiments dyskotekowi maniacy niech przygotują się na występ Agonoize. Tegoroczny skład artystów E-tropolis Festival oferuje międzynarodowy charakter dzięki m.in. szwedzkiej EBM petardzie – Spetsnaz, legendarnemu kanadyjskiemu Front Line Assembly i belgijskiemu industrialnemu młotowi Suicide Commando który całkiem niedawno wstrząsnął ziemią Amphi Festival.
Mocno cieszy również fakt że headliner wrześniowego festiwalu to niekwestionowany król elektronicznych parkietów- VNV Nation!

Oryginalne bilety na E-tropolis Festival można rezerwować z wyprzedzeniem wyłącznie na oficjalnej stronie www.etropolis-festival.de/tickets. Dodatkowo bilety na festiwal dostępne są również w internecie na www.protain-ticket.de i www.dark-ticket.de, oraz w kasach Eventim.

Line-up E-tropolis Festival 2011

VNV NATION
SUICIDE COMMANDO
AGONOIZE
FRONT LINE ASSEMBLY
WELLE: ERDBALL
HAUJOBB (STAGE REUNION)
[:SITD:]
ASCII.DISKO
FADERHEAD
XOTOX
SOLITARY EXPERIMENTS
SPETSNAZ
SANTA HATES YOU
FABRIK C
FORMALIN

Więcej informacji dotyczących tego wydarzenia znajdziecie na: www.etropolis-festival.de i www.facebook.com/etropolisfestival

Autor: Schizev
Tłumacz: Schizev
Źródło: www.etropolis-festival.de / 2011-08-20 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: