AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Fever Ray
Fever Ray - Warsaw, Progresja
Rozpoczęcie: Czwartek 2018-03-01 19:00
Zakończenie: Czwartek 2018-03-01 22:00
Wstęp: 130zł / 150 zł
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Miejsce:Poland, Warsaw, Progresja (ul. Fort Wola 22)
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-03-01 (czwartek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Godziny: wejście - 19:00, start koncertu - 20:00
Ceny biletów: 130zł / 150 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), progresja.com oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Fever Ray! Koncert długo wyczekiwanej w Polsce artystki odbędzie się 1 marca w warszawskiej Progresji!

Fever Ray, czyli Karin Dreijer Andersson to szwedzka wokalistka, która ogromną popularność zdobyła przez współtworzenie duetu The Knife, który założyła wraz z bratem. Szwedzi zyskali rozgłos nie tylko w rodzimej Szwecji, jednak konsekwentnie odmawiali wejścia do mainstreamowego świata muzycznego, koncentrując się na twórczości bez medialnej otoczki. Elektroniczny duet zakończył działalność w 2014 roku mając na koncie pięć albumów, a artystka już w 2009 wydała pierwszy solowy krążek pod pseudonimem Fever Ray. Materiał zyskał ogromną aprobatę publiczności, mimo tego wokalistka na nowy materiał kazała fanom czekać długo, bo aż osiem lat.

W październiku tego roku w sieci niespodziewanie pojawiła się zapowiedź nowego materiału w postaci klipu "Switch Seeks Same". W enigmatycznym klipie pojawiają się słowa "Minęło osiem lat i wiele rzeczy zostało wyuczonych i oduczonych. Osiem lat porażek i wzrostu, osiem lat opieki i bycia pod czyjąś opieką, osiem lat kochania i bycia kochanym."

https://www.youtube.com/watch?v=zFhuhGpzN48

"Plunge", bo tak zatytułowany jest najnowszy krążek, pojawił się w cyfrowej wersji tydzień po pierwszym singlu. Album w wersji fizycznej dostępny będzie od 23 lutego przyszłego roku. Płyta zawiera 11 utworów, a promuje ją singiel "To the Moon and Back".

https://www.youtube.com/watch?v=fJjGZkPl9Tw

Sprzedaż biletów na koncert startuje 17 listopada o 11:00!