AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Gdańsk Tattoo Konwent
Galerie:

Coraz bliżej V edycja festiwalu tatuażu w Gdańsku, który już na stałe wpisał się w pomorski kalendarz kulturalny. W dniach 20-21 lipca 2013 w Centrum Stocznia Gdańska odbędzie się Gdańsk Tattoo Konwent. Edycja szczególna, bo urodzinowa.
Co roku Gdańsk Tattoo Konwent gości 60 wystawców - studiów tatuażu i artystów, którzy w ciągu 2 dni robią około 200 tatuaży. Gdańsk Tattoo Konwent jest także festiwalem ludzi lubiących dobrą muzykę. Na scenie koncertowej zagrają polskie zespoły takie jak: Super Potwór, Old Fashioned, Ogotay, 666 Aniołów i Zwłoki oraz zagraniczne gwiazdy: Pipes and Pints z Pragi, którzy grają celtic punkrock, The Creepshow z Ontario (Kanada), grający psychobilly oraz amerykański zespół sceny street punk - The Casualites. Poza energetycznymi koncertami odwiedzający będą mogli podziwiać artystów, którzy zaprezentują swoje niesamowite show. Na scenie pokazowej pojawi się The Mighty Ski-King, Betty Q, która razem ze swoim zespołem zaprezentuje show burleski. Dla fanów mody przygotowaliśmy pokaz fryzur w wykonaniu gdańskiego salonu Barber Shop. Przez cały czas trwania konwentu odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę fotografii koncertowej "Infernal Impressions" autorstwa Mateusza Kluby prezentującą artystów grających najlepsze koncerty metalowe. Na jubileuszowej edycji nie może również zabraknąć The Hooked Friends, którzy zaprezentują pokaz suspension.

Podczas konwentu prowadzona będzie zbiórka jedzenia dla podopiecznych schroniska dla zwierząt w Tczewie. Odwiedzających zapraszamy także na after party w klubie Flisak, gdzie goście będą mogli zasmakować jubileuszowego tortu! Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB, gdzie pojawiać się będą aktualności dotyczące konwentu i zapowiedzi kolejnych atrakcji! W przedsprzedaży dostępne są już bilety w niższej cenie (jednodniowy 30 zł, dwudniowy karnet 40 zł i karnety VIP 150 zł). W dniu imprezy bilet można zakupić na miejscu w cenie 35 i 50 zł.

Więcej informacji na stronie: http://gdansk.tattookonwent.pl/ oraz FB: https://www.facebook.com/GdanskTattooKonwent
Autor: morrigan
Tłumacz: morrigan
Źródło: / 2013-06-24 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: