AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Gdańsk Tattoo Konwent 2010
Gdańsk Tattoo Konwent 2010 - Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
Rozpoczęcie: Sobota 2010-08-07 12:00
Zakończenie: Niedziela 2010-08-08 00:00
Wstęp: ??
Www: Zobacz
Autor: _Morfeusz_
Kategoria: Wystawa
Miejsce:Polska, Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska (Wałowa 27 A)
7 i 8 sierpnia odbędzie się druga edycja Gdańskiego Tattoo Konwentu, a sama impreza staje się cyklicznym wydarzeniem na kulturalnej mapie trójmiasta. Sukces pierwszej odsłony Konwentu sprawia, że pełni motywacji i nadziei ruszyliśmy do pracy. Jakie zmiany czekają na was w tym roku? Przede wszystkich chcemy zaprosić większą ilość wystawców - będą to najlepsi artyści z Polski, goście z zagranicy, sklepy z biżuterią, a także producenci alternatywnej odzieży, jakiej nie znajdziecie na codzień w sklepach. Oprócz tego poszerzamy muzyczną ofertę naszej imprezy - scena znajdować się będzie na zewnatrz, co nie tylko poprawi jakość nagłośnienia, ale także sprawi, iż Centrum Stocznia Gdańska i okoliczny teren zamienią się w przestrzeń festiwalową z całą gamą różnorodnych atrakcji! Kolejną zmianą będzie osoba konferansjera - tym razem w tej roli wystąpi Dominik 'Domino', osoba rozpoznawalna na 'wytatuowanej' scenie i mająca doświadczenie w prowadzeniu imprez tatuatorskich. Co do oprawy, w tym roku motywem przewodnim Tattoo Konwentu będzie horror i wszystko co z nim związane! To wciąż tylko mała część tego co szykujemy, więc trzymajcie rękę na pulsie!

Zagrają:

APTEKA, SCHIZMA,NONE,Street Chaos,Good Old Days,In Vitro,Rearrange,Arshenic,Nothing Between Us,Infernalia,Warfare,Popsysze

Performance:

Mamadoo Fireshow : Najlepsza żeńska grupa fireshow w Polsce. Ich pokazy cechuje niesamowite przywiązanie do detali, a wysokie umiejętności sprawiają, że ich 'perfomance' ogladą się z zapartym tchem. Dziekim tym atutom są w stanie przedstawiać występy w rozmaitych formach łącząc tanec, ogień z elementami komizmu czy grozy!

Suspension - The hooked Friends: "Hooked Friends jest grupą 4 przyjaciół (Ronald, Kasia, Ewa, Kuba) zajmującą się suspension. Oprócz zamkniętych imprez, na których podwieszamy zaproszone osoby, organizujemy także performance'y ogólnie związane z modyfikacjami ciała. Od samego początku jesteśmy obecni na polskiej scenie suspension, a nasze duże doświadczenie w tematyce modyfikacji ciała wynika z faktu, iż troje z nas jest profesjonalnymi piercerami."