AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Hocico - El Último Minuto (Antes de que Tu Mundo Caiga)
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Jakiej muzyki chciałbyś posłuchać w ostatnich minutach swojego życia? Każdy z nas musi sobie zadać to podstawowe pytanie, mierząc się z wizją końca życia na horyzoncie.
Jak zwykle, odpowiedź przychodzi z Meksyku i jest wściekłym, głośnym i agresywnym kopnięciem prosto w twarz: według twardych pionierów Electro i dźwiękowych posłańców zbliżającej się zagłady, wszystko skończy się z wraz z postępującym hukiem uderzeń, gniewu i basu. Tańczcie do apokalipsy, bo jutro już może być na to o wiele za późno! Nowy album Hocico jest cięższy niż cokolwiek, co do tej pory Erk Aicrag i Racso Agroyam zaserwowali światu z wnętrzności ich prywatnego piekła. Komunikat do tych, którzy chcą spędzić więcej niż tylko ostatnie minuty życia z najbardziej apokaliptycznymi dźwiękami elektronicznymi od czasu wynalezienia syntezatora.

"El Ultimo Minuto (Antes de que Tu Mundo Caiga)" trafi do sklepów nie tylko w standardowej wersji, ale także jako podwójne CD deluxe. Mamy też coś specjalnego w zanadrzu dla prawdziwych fanatyków Meksykanów: Ultimate Fan Box! Będzie on zawierać nie tylko podwójne CD, ale także kolejny krążek, zatytułowany "Prophecy Of Hate", na którym znalazły się rzadkie utwory z wczesnego okresu Hocico. Tylko dlaczego niby meksykańska apokalipsa ma być ograniczona tylko do uszu, gdy możemy tego doświadczyć całym ciałem? Dlatego też Hocico dodaje do Fan Boxa czerwony, ostry i prawdziwy meksykański sos wraz płatkami chili- wszystko to by dodać pikanterii ognistemu początkowi dnia. Do Boxa jest także dołączony ekskluzywny T-shirt, ręcznie numerowany certyfikat własności, a to wszystko starannie zapakowane w eleganckie, czarne drewniane pudełko, w ściślej ograniczonej liczbie 666 egzemplarzy. To po prostu must-have... a może będzie to ostatnia rzecz, jaką kiedykolwiek kupiłeś!

"El Último Minuto (Antes de que Tu Mundo Caiga)" ukazał się 7 grudnia nakładem Out Of Line.

Tracklista:


CD:
01. T.O.S. of Reality
02. Intruder
03. The Watched
04. Dead Trust
05. Polarity
06. Mundo Imposible
07. Vile whispers
08. 3...2...1...
09. Toxic
10. Over the Limit
11. El Último Minuto

Bonus CD:
01. Surfing in the Plastic Age
02. Firewalking
03. Intruder (SA42 Remix)
04. Polarity (Mixed Bipolar Disorder by KiEw)
05. Intruder (Too Dead to Die Rmx)


Prophecy of Hate(Exclusive Tape Tracks) CD:
01. Prophecy of Hate (Tape Track 1996)
02. Deranged (Tape Track 1996)


Autor: NataliaElanor
Tłumacz: NataliaElanor
Źródło: https://facebook.com/hocicoofficial / 2012-12-08 / Aktualności


Najnowsze komentarze: