AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Industria ex Machina: Halloween 2010!
Strony:
1

Phantom

Phantom

Zarejestrowany
Napisano: 2010-10-05 15:05:17
#7118
Garść informacji o imprezie:

Zespół Wieloryb powstaje w 1994 roku w Gdańsku. Początkowo działa w czteroosobowym składzie jako eksperymentalny projekt muzyków z różnych trójmiejskich formacji. W tym samym roku wydaje pierwszą płytę zatytułowaną “I”. Wieloryb, jako jeden z pierwszych zespołów industrialnych, zaczyna grać koncerty w kraju i za granicą, grając z takimi wykonawcami jak Jimi Tenor i Pan Sonic. W 1995 roku ukazuje się drugie oficjalne wydawnictwo zespołu , płyta “II” Aktualną drogą WIELORYBA stał się industrialny power noise, zainspirowany wszechobecnym rytmem. Szum miasta , bicie serca , rytm maszyn , tętno… Równe , miarowe , jednostajne. Narodziny , ból , sex , śmierć.
http://www.myspace.com/wieloryb2009

Jacup_H – Swoją ścieżkę jako animator I DJ rozpoczął od grania roots reggae i dub, na przestrzeni lat ewoluując, poszerzając spektrum brzmień o swoją inną namiętność muzyczną – fabryczny industrial, martial, noise. Dzięki temu,udało mu się wytworzyć charakterystyczny styl, gdzie urban dub styka się z rhythm’n industrialem oraz monumentalizmem wojennych pejzaży.Jego sety mające znamiona taneczności zadowolą zarówno zwolenników dancefloor’u jak i antymuzyki. Czynnie gwałcił muzycznie na wielu festiwalach jak Castle Party, WrocławIndustrial Festiwal, APOSTAZJA FEST…
Swoją pasję muzyczną wyraża także współpracując z Beast of Prey rec./mag oraz tworząc zine PATOGEN. Grał z Wiktorem Skokiem, H12, Neogennem, ICTUS SOUND SYSTEM i wieloma innymi, oraz supportował między innymi koncerty COPH NIA, XOTOX, TROUM, HATI.
http://www.myspace.com/jahup
http://www.myspace.com/orderhalt

K’ma52 – Wieloletni entuzjasta szeroko pojętej muzyki postindustrialnej i EBM. Zrezygnował z dopisku DJ gdyż uważa że nie zasługuje na takie miano. Szerszej publiczności znany jest z tego że nikt go nie rozpoznaje.

M.B. – 83 na codzień rezydent klubu WerkEins w Guben (Niemcy). Twórca imprezy EBM-Night i gościnnie grający na E-ATTACK. W tym roku odwiedził ze swoimi setami Waschhaus w Poczdamie, Darkflower w Lipsku oraz klub Die Villa podczas WGT. Supportuje trasę koncertową kultowego zespołu E-Craft! Swoje serce oddał w całości oldschoolowemu EBM.
http://www.myspace.com/mb_83

Attack – DJ i organizator poznańskich imprez i koncertów sceny dark od 2003 r, redaktor portalu Alternation.pl, ulubione gatunki muzyki: future pop, darkwave, EBM, dark electro.
http://www.myspace.com/dj_attack

Adnistral - Najmłodszy stażem jednak mimo wszystko starajacy sie wprowadzic w gre nowe rzeczy takie jak najnowsze wydawnictwa oraz porno wizuale!

Coś dla tych, którzy przybędą na noc Halloween spoza Poznania ;) Przewodnik po komunikacji miejskiej! Dla ułatwienia dodamy, że dla osób, które wysiądą na dworcu głównym PKP, spod drzwi dworca pod klub odjeżdża autobus nr 51 (przystanek docelowy Solna - ok. 15 min jazdy). Już niebawem udostępnimy mapkę z knajpami, kawiarniami i noclegami w centrum Poznania! 


PRZEWODNIK


Oto mapka z zaznaczonymi punktami gastronomicznymi i noclegowymi dla osób, które przyjadą na IEM: Halloween 2010! spoza Poznania. :)

MAPA GOOGLE

------------------------------------------------
Tonight's the Night

Dexter
[PM]
Attack

Attack

Nieaktywny redaktor
Napisano: 2010-10-22 09:55:17
#7150
to już w następną sobotę! zapraszamy fanów dark-elektronicznej odmiany celebracji Halloween!
------------------------------------------------
And That's What We're tryin' to do...
We're Tryin' to Make Music TO PISS YOU OFF!
[PM]

Strony:
1