AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Kalisz Ambient Festiwal po raz trzeci
25 października zapraszamy do Kalisza na trzecią już odsłonę Kalisz Ambient Festiwal, na scenie zagoszczą: [Haven], India Czajkowska i Tańce Snów, Magiczne Karpaty oraz Synapsis. Jest to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej wielkopolsce. Tym samym stanowi doskonałą okazję dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.
W programie: legenda polskiej sceny alternatywnej Karpaty Magiczne, projekt Tańce Snu w skład, którego wchodzą: ceniona na scenie międzynarodowej wokalistka, pianistka i kompoztyroka muzyki awangardowej India Czajkowska i Sebastian Madejski, na co dzień lider warszawskiego zespołu Beltaine Improved, multiinstrumentalista i człowiek o niespotykanej skali głosu. Czołowy projekt sceny industrial-ambient Synapsis, [haven] elektroniczny projekt z Poznania, który wydał genialną płytę "Plastik" dla prestiżowej amerykańskiej wytwórni Tympanik Audio. Skład dopełnią: Accomplice Affair - Kaliski projekt ambientowy, posiadacz według fachowej prasy muzycznej najbardziej mrocznego albumu 2013 roku "The Zone of Silence" wydanego dzięki Zoharum Records! Canis Arboris - projekt stworzony przez lidera Gdyńskiej grupy Dogs in Trees, muzycznie obracającego się w klimatach ambientowych ze spora domieszką muzyki etnicznej. W Kaliszu zaprezentuje muzykę z jego debiutanckiej płyty "Elsewhen". 

Dodatkowym smaczkiem tegorocznej edycji KAF będzie pokaz instrumentów muzycznych autorstwa Marka Styczyńskiego (Karpaty Magiczne) zatytułowany "najstarsze i najnowsze instrumenty muzyczne od paleolitu do XX wieku" 

Początek imprezy godzina 19.30 w klubie studenckim "Pod Muzami" 25 Październik 2014.

Wstęp 15 PLN.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące artystów III KAF oraz samego festiwalu pod linkiem.
Autor: pornocreep
Tłumacz: morrigan
Źródło: www.facebook.com/KaliszAmbientFestiwal / 2014-10-06 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: