AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Lulu Club
Najnowsze galerie:

Polska, Szczecin, Partyzantów 2


WWW: http://www.luluclub.pl
E-mail: lulu@luluclub.pl
Telefon: 515 604 585

Lu Lu Club znajduje się w centrum Szczecina, w zabytkowej kamienicy, która od momentu powstania w roku 1852 pełniła rolę ośrodka rozrywki przedwojennego Szczecina. W sali teatralnej, w której mieści się klub, przed wojną było niemieckie kasyno.
Wystrój klubu utrzymany w klimacie francuskiego art deco, nawiązuje do historii miejsca czyli rozkwitu z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku. Istotnymi elementami wystroju są motywy z obrazów 19-wiecznych francuskich malarzy, nawiązujących do stylu kabaretu.
Dużą część klubu zajmuje scena teatralna, która jest wykorzystywana w trakcie imprez do wszelkiego rodzaju występów i koncertów. Po przeciwnej stronie sali, znajduje się bar o nietypowym, płynnym kształcie, a nad nim, na balkonie, Loża - wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości, oczekujących komfortu i większej prywatności.

Lu Lu Club jest czynny w piątki i soboty od godz. 19.00 do 05:00.

Klub jest miejscem rozrywki przeznaczonym dla gości w wieku powyżej 21 lat, oczekujących dobrej zabawy i poczucia bezpieczeństwa (co zapewnia polityka selekcji przy wejściu).
Rodzaj muzyki prezentowanej w klubie, ma ogromne znaczenie dla jego atmosfery.