AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Mental Defect - Longplayer
Kobieta ze swoją siłą i seksapilem dowódcą zespołu, który gra melodyjny metal – czy można chcieć czegoś więcej? Mental Defect jest niemiecką odpowiedzią na sukces amerykańskiego zespołu Evanescence. I dlatego ich pierwszy, urzekający album jest absolutną koniecznością dla wszystkich fanów tego rodzaju brzmienia.
Płynny melodyjny metal z atmosferycznymi dźwiękami syntezatora, czysty kobiecy wokal i ekscytujące pomrukiwania to główne składniki albumu - "Longplayer", który ponadto przyprawiony jest wyjątkowymi riffami, innowacyjną grą i chwytliwymi partiami wokalnymi. Całość serwuje odbiorcy szeroki wachlarz muzycznych doświadczeń. Pierwszą reakcją przyjaciół i znajomych gdy Mental Defect przedstawili nazwę zespołu i swoją koncepcję, która wybitnie przekracza granice sceny było "Czy oni zwariowali?". Ale nie, posłuchaj i przekonaj się jak bardzo album "Longplayer" jest zróżnicowany, emocjonalny, wzruszający i pełen miłości do muzyki.
Koncerty Mental Defect na dużych festiwalach w całej Europie już pokazały, że publiczność słuchając tego zespołu naprawdę szaleje!

Wydany przez Equinoxe Records. Dostępny od 16 grudnia 2011r.

Tracklista:

01. Chronically Ill
02. Wasted Love
03. May The Force Be With You
04. Age Of Ashes
05. Behind My Pride
06. Feel It
07. Won't Grow Up
08. Sad Curiosity
09. Imhotep
10. Behind My Pride (La Magra Remix)
11. Feel it (Zooash Remix)
Autor: Schizev
Tłumacz: Schizev
Źródło: www.mental-defect.com / 2011-12-14 / Aktualności


Najnowsze komentarze: