AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
New Model Army Official Even
New Model Army Official Even - Warszawa, Proxima
Rozpoczęcie: Środa 2019-10-16 19:00
Zakończenie: Środa 2019-10-16 23:00
Wstęp: 89,00 zł
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Proxima Proxima

Polska
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 99a
New Model Army zapowiedzieli nową płytę i ogromną trasę koncertową, na której znajdzie się 5 przystanków w Polsce. Zapraszamy na koncerty w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – już w październiku!
New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.
New Model Army zapowiedzieli nową płytę – krążek zatytułowany "From Here" ukaże się 23 sierpnia 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.