AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Pierwsze zespoły na Infest 2011!
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Po raz kolejny na Bradford University odbędzie się festiwal Infest, na którym zagrają zespoły ze sceny Dark Independent. Pierwsze trzy już zostały ogłoszone.
Code 64, Shiv-r i Alien Vampires to zespoły, które na pewno pojawią się na tegorocznym Infest.

Shiv-r
Australijski duet założony w 2008 roku. Ich muzyka, intensywna i elegancka, zyskuje coraz większy odzew w społeczeństwie, pogrążonym w apatii i wyzutym z uczuć. Shiv-r postawił sobie za cel pozostawić słuchacza w uniesieniu, targanego emocjami i przebudzonego na świat. "We won’t stop. We won’t hold back. We want to see what’s inside you".

Alien Vampires
Zespół nie znający kompromisu, zarówno w swej pracy, jak i podejściu do świata. Nigdy nie liczą się z tym, że mogą kogoś obrazić. Ta włosko-brytyjska mieszanka to zdecydowanie grupa buntowników. Ich muzyka to połącznie electro, goth metalu oraz tanecznego industrialu. Gniewna zgraja cyberpunków, szaleni goście od aggro-techu - to właśnie Alien Vampires.

Code 64
To szwedzko-norweskie trio z hukiem powróciło na scenę muzyczną w 2010. W ostatnim czasie zajmowali się tworzeniem epickiego electropopu, skupiającego w sobie także inne odmiany muzyki elektronicznej. Występy Code 64 to widowisko osobiste i szczere, tworzące niezwykły klimat, zarówno na scenie, jak i pośród widowni.
Autor: Jo Pawley
Tłumacz: SiNiC
Źródło: http://www.infestuk.com / 2011-02-09 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: