AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Polcon 2013: 29.09-1.09 Warszawa
Polcon 2013: 29.09-1.09 Warszawa - Warszawa, Kampus Politechniki Warszawskiej
Rozpoczęcie: Czwartek 2013-08-29 10:00
Zakończenie: Niedziela 2013-09-01 00:00
Wstęp: 20-70 PLN
Www: Zobacz
Autor: Jenna_Malique
Kategoria: Konwent
Miejsce:Polska, Warszawa, Kampus Politechniki Warszawskiej
Fani fantastyki, łączcie się! Tegoroczna edycja Polconu, jednego z największych i najbardziej popularnych konwentów fantastycznych w kraju - odbędzie się w Warszawie, organizowany przez Stowarzyszenie Avangarda. Dziesiątki prelekcji, zarówno fantastycznych, jak i popularnonaukowych, pokazy, turnieje gier bitwenych, games-roomy i inne atrakcje czekają na spragnionych fantastycznych wrażeń w budynkach Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Wśród zaproszonych gości znajdują się Piotr Cholewa (tłumacz m.in. Cyklu książek od Świecie Dysku Terry'ego Pratchetta), Jakub Ćwiek (np. "Kłamca", laureat nagrody Zajdla za "Bajkę o trybach i powrotach"), Martin Ann (cykl "Gamedec"), Magdalena Kozak, Marcin Mortka, Macej Parowski, Andrzej Zimniak i wielu, wielu innych. Można byłoby zaryzykować stwierdzenie, że to konwent o największej liczbie znanych nazwisk – zapraszamy na stronę organizatora!

Gala Nagrody im. Janusza A. Zajdla odbędzie się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, która znajduje się tuż obok Dworca Centralnego.

Strona konwentu: www.polcon.waw.pl