AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Return To The Batcave Festival 2016
Kolejna edycja Return To The Batcave Festival odbędzie się w dniach 13-15.10.2016 we Wrocławiu. Return To The Batcave to impreza poświęcona szalonej, dziwacznej muzyce z kręgu określanego jako post-punk, zimna fala, deathrock, gothic-rock, synth-punk oraz innych spokrewnionych upiornych i eksperymentalnych gatunków muzycznych, jak i tych o lżejszym kalibrze mających swoje bezpośrednie korzenie w latach 80' XX-wieku, a których wspólnym mianownikiem jest słowo "art" oraz "dobra zabawa".
Festiwal co roku przyciąga do Wrocławia rzesze fanów wspomnianych gatunków muzycznych z całego świata. Znany jest już finalny line-up festiwalu. Serwis AlterNation.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

W czasie tegorocznej edycji wystąpi 15 zespołów:
Twisted Nerve (UK)
Wallenberg (FR)
Nova Et Vetera (FR)
She Past Away (TR)
Horror Vacui (IT)
Readership Hostile (USA)
All Your Sisters (USA)
Virgin In Veil (FI)
Double Echo (UK)
Dark Door (IT)
Diavol Strâin (CL)
Już Nie Żyjesz (PL)
Past (PL)
The Proof (PL)
Ukryte Zalety Systemu (PL)


Uwaga! Ilość biletów ograniczona! Szczegóły: www.return.to.the.batcave.pl

Mamy dla Was niespodziankę - do wygrania mamy jeden karnet na to wydarzenie - aby go wygrać należy odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku, oraz w jakim klubie odbyła się pierwsza wrocławska regularna edycja imprezy z cyklu Return To The Batcave?
Odpowiedzi z dopiskiem "Return To The Batcave - Konkurs" należy wysyłać na e-mail: info@bat-cave.pl - na odpowiedzi czekamy do 15.09.2016.
Spośród wszystkich osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy jeden karnet na Return To The Batcave Festival 2016.
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: www.return.to.the.batcave.pl / 2016-08-30 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: