AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
The Vacant Lots - Endless Night
Nowy album The Vacant Lots "Endless Night" łączy siłę tej grupy za pomocą minimum środków, dając maksymalny, estetyczny efekt. "Endless Night" to pomost między dwoma światami, z jednym filarem opartym mocno na ostrym rock'n'rollu, a drugim w świecie tanecznej elektroniki.
Rzucając światło z tego mrocznego świata, "Endless Night" oferuje świeże podejście do znanych doświadczeń, jednocześnie eksplorując tematy miłości, śmierci i życia. Poetyckie, z ruchliwym zacięciem, podejście The Vacant Lots™ do psychodelicznego dark elektro łączy powtarzające się pojęcia dualizmu, poprzez olśniewające i hipnotyczne uderzenia gitarowych riffów oraz podkręconej  elektroniki w takich utworach jak "Night Nurse" i "œElevation".
Poprzez odrębną, a przy tym przekazaną w łatwy sposób wizję dark-pop i elektryzujący, pierwotny duch punk, The Vacant Lots przecinają mrok - jest to doświadczenie w pełni dla nich zrozumiałe, mając w pamięci współpracę z ich bohaterem, przyjacielem i sojusznikiem w punk, Alanem Vegą z Suicide.
 
Dostępny od 21 kwietnia 2017 nakładem Metropolis Records.

Tracklista:
01. Night Nurse
02. Pleasure & Pain
03. Elevation
04. Empty Space
05. Forgotten Days
06. Waiting Period
07. Dividing Light
08. Suicide Note
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: Metropolis Records / 2017-04-20 / Aktualności


Najnowsze komentarze: