AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
World Goth Day, 22.05.2010, U Bazyla, Poznań
Strony:
1

Pinhead

Pinhead

Zarejestrowany
Napisano: 2010-04-19 20:58:10
#6816


Zapraszamy Was na obchody pierwszego, Światowego Dnia Gota !

Po raz pierwszy w historii został ustanowiony ten właśnie dzień, jego datą od teraz do końca świata stał się 22 maj każdego roku. W tym oto dniu na całym świecie odbywają się imprezy, jakich zadaniem jest przypomnienie Wam historii sceny Dark Independent, w jej bazowych odsłonach. Nie pozostało nam zatem nic innego, jak tylko tej nowej i jakże fajnej świeckiej tradycji hołdować - zatem urządzamy dla Was imprezę :)

Czego posłuchamy ?
Gothic rocka, coldwave, darkwave, gothic metal, surowego EBMu, post-punka, gothic metalu, batcave i wielu innych, lubianych odmian muzycznych. Jeżeli lubicie takie firmy jak: Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, Joy Division, Killing Joke, Front 242, DAF, Front Line Assembly, Pride And Fall, Laibach, Nitzer Ebb, Diary of Dreams, In Strict Confidence, Lacrimosa, Deathcamp Project, Tool, Nightwish, Closterkeller, Mantus, Deine Lakaien, Diorama, Xmal Deutschland, Siekiera, Rabia Sorda, 1984, Alien Sex Fiend i wielu, wielu innych, na pewno znajdziecie na tej imprezie coś dla siebie.
Oddamy hołd mistrzom gatunku, i zarazem pokażemy ich współczesnych naśladowców - szykujcie się na wielką ilość starych hitów, między które wpleciemy nowości muzyczne tak, aby całość zabrzmiała spójnie i sensownie. Nie będziemy prezentowali utworów przejmując się ich wartościami bitowymi, będziemy je łączyli próbując Wam i nam pokazać, jak niesamowitą historię opowiadają utwory Dark Independent, jaki dziwny i nietypowy nastrój generują utwory które pokochaliśmy i które nam towarzyszą przez życie.
Połączymy oldskulowe brzmienia z ich dzisiejszą reprezentacja w taki sposób, by pokazać jak scena żyje i rozwija sie !

Zagra dla Was nowy team maniaków klasycznych brzmień: Dead Division, (Soofka, Szalony, Pinhead) wsparty gościnnie przez fachowca od EBMu - Randala, zakodowanego jako rnd:hcs.

Program:

20.00-21.00 - Projekcja koncertu Fields of the Nephilim: "Visionary Heads"
21.00-22.00 - Pinhead (darkwave)
22.00-23.30 - rnd:hcs (EBM, 80`s)
23-30-01.00 - Soofka, Szalony (gothic, coldwave)
01-00-do końca - Pinhead, Soofka, Szalony (gothic, industrial, cold/darkwave, post punk i ,to czego wszyscy chcemy posłuchać)

W wizualizacjach będą nam towarzyszyć fragmenty kultowych horrorów i gameplaye z horrorzastych gier, będzie zatem i na co popatrzeć, kiedy już nogi odmówią Ci posłuszeństwa !

Przyjdź świętować z nami Międzynarodowy Dzień Gota !

Czas: 22.05, Klub U Bazyla, Poznań, ul. Świętego Wojciecha 28
Start: 20:00
End: ?
Wjazd - 3 ZUE

Zapraszamy !!

Życzenia muzyczne - zapraszam do tego wątku lub mailem na pinhead@altergothic.pl
------------------------------------------------
www.altergothic.pl
[PM]

Strony:
1