AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Zostań gwiazdą PGA! - konkurs cosplay
Galerie:

Bądź jak Geralt z Rivii, Lara Croft, Sackboy, Jill Valentine, ‘Soap’ MacTavish lub Altair! weź udział w konkursie PGA i zabłyśnij przed gronem 50 000 graczy! 
- Uwielbiamy konkursy, kochamy rozdawać nagrody i dobrze się bawić, a Wy? – pyta Jakub Kaczmarek, specjalista ds. zwiedzających Targów PGA. – Wiemy, że tak, dlatego już po raz trzeci w historii Poznań Game Arena zapraszamy do udziału w Konkursie COSPLAY, którego najprostsze na świecie zasady dają szansę na wygranie cennych nagród i stanie się gwiazdą PGA! – wyjaśnia. 
Co dokładnie trzeba zrobić?

 
Wystarczy wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera z gry komputerowej. A wcześniej – przygotować kostium i wysłać formularz zgłoszeniowy oraz dwa zdjęcie swojego arcydzieła. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 17 października. Wszyscy ci, którzy uporają się z wyzwaniem do 10 października, otrzymają po jednym zaproszeniu na wszystkie trzy dni targów – również VIP DAY!

W konkursie wziąć mogą udział osoby powyżej 16 roku życia, którzy są gotowi zmierzyć się z oceną widowni na scenie głównej ostatniego dnia targów, w niedzielę 26 października 2014 r.Uwaga! Osoby niepełnoletnie wraz ze zgłoszeniem muszą podesłać również zgodę rodziców. 

A teraz najważniejsze! Zdjęcia, formularze i deklaracje najlepszej na świecie zabawy od dziś można wysyłać na adres: jakub.kaczmarek@mtp.pl
Autor: pornocreep
Tłumacz: morrigan
Źródło: informacja prasowa / 2014-09-26 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: