AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Agressiva 69 W Bdk!
Agressiva 69 W Bdk! - Brodnica, BDK - Brodnicki Dom Kultury
Rozpoczęcie: Sobota 2018-02-24 19:00
Zakończenie: Sobota 2018-02-24 21:00
Wstęp: 25 PLN
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Miejsce:Poland, Brodnica, BDK - Brodnicki Dom Kultury (Ul. Przykop 43)
24 LUTEGO, O GODZ. 19:00, ZAPRASZAMY FANÓW REPUBLIKI I NIE TYLKO, NA KONCERT AGRESSIVA 69!

Ten industrialno-rockowy band wydał unikatowy krążek z coverami "Republiki", zaaranżowanymi w całkiem nowej odsłonie, zatytułowany "REPUBLIKA 69" (płyta została nominowana do Fryderyka 2012, w kategorii "Album roku - muzyka alternatywna").
Ale "AGRESSIVA 69", to nie tylko covery legendarnego zespołu. Oprócz płyty "REPUBLIKA 69", która jest swoistym hołdem dla grupy, w 2011 ukazał się inny album bandu, "UMMMET" - ambientowy eksperyment, na który złożył się jeden, ponad czterdziestominutowy utwór.
Agressiva69 została założona w 1987 przez Tomka Grocholę i Jacka Tokarczyka. Występowała na największych scenach muzycznych Europy, z takimi gwiazdami jak "Young Gods", "Prodigy", "Paradise Lost", "New Model Army", "The Mission", "Front 242", Marc Almond, "Alphaville" i innymi. W nagraniach wydanego w 2005 roku albumu "In", uznawanego za najlepszy jak do tej pory album AGRESSIVY 69, wzięły udział takie osobowości świata muzyki, jak Martin Atkins (legendarny perkusita "PIL", "Killing Joke", "Nine Inch Nails", "Pigface") i Wayne Hussey ("The Mission").
Obecnie, zespół tworzą: Tomek Grochola, Jacek Tokarczyk, Robert Tuta Official i Filip Mozul (Above In Me - POET AF BLACK x NAKON x FILIP MOZUL x dlulb)

Wskrześmy zatem wspólnie ducha "Republiki" oraz posłuchajmy autorskich kawałków grupy, już 24 LUTEGO, w BDK - Brodnicki Dom Kultury!
BILETY 25 PLN (dostępne wkrótce)