AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Autumn Ball Festival 2011
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Gdy zeszłej jesieni otworzyły się drzwi przed festiwalami Autumn Ball, w Capitolu w Hannowerze te szumne całonocne bale zaczęły żyć własnym życiem. Fani świetnie się bawili i uczestniczyli w naładowanych energią występach na żywo od pierwszego zespołu aż do późna w nocy.

W 2011 roku Autumn Ball Festival powraca. I nie jest już sam! Obok Capitol w Hannowerze doszły dwa nowe przystanki na trasie – Berlin i Dortmund.Autumn Ball 2011 z kuszącym programem dla wszystkich fanów muzyki gotyckiej, średniowiecznej i folkrockowej. rozpoczyna się w piątek 30 września w FZW Dortmund. Letzte Instanz, Tanzwut i Coppelius proszą o szalone tańce na parkiecie w hali, podczas gdy Staubkind po swoim spektakularnym występie w zeszłym roku ponownie otworzy poczet festiwalowy.

Drugi przystanek na trasie Autumn Ball Festivals znajdować się będzie w Berlinie, 1-go października, w klubie Huxley's Neue Welt. Line-up będzie identyczny jak w Dortmundzie.

A na koniec w sobotę 2-go października Autumn Ball Festival wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło – do hannowerskiego klubu Capitol. Atrakcyjny line-up składający się z Letzte Instanz, Corvus Corax, Zeraphine i Staubkind zapowiada wieczór oscylujący pomiędzy urzekającą jesienną melancholią a żywiołowym radowaniem się z życia w dzikich tańcach.

Ceny biletów wynoszą 26 euro.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.autumnball.de
Autor: semi android
Tłumacz: murd
Źródło: www.autumnball.de / 2011-09-06 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: