AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Coil - Backwards
Wykonawca:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Coil rozpoczął swój główny projekt "Backwards" w 1992, uzupełniając zgromadzony materiał w latach 1993 - 1995, a następnie przenosząc nagrania w 1996 do Nowego Orleanu, gdzie prace nad nim zostały zakończone w magii studia nagraniowego Nothing Trenta Reznora (Nine Inch Nails). Album został dopełniony poprzez treningi głosu Jhonna Balance'a, co zaowocowało nawiedzonymi, pełnymi pasji wokalami, jednocześnie osiągając nowe wyżyny muzyki.
23 lata od momentu rozpoczęcia prac, Danny Hyde we wspaniały sposób zachował te utwory, które są teraz dostępne w najwyższej jakości audio. Różnią się one odpowiednio od wersji pierwotnych, będąc zremiksowaną inkarnacją, "The New Backwards" (2008), "Backwards" zawiera też oryginalne wersje tak znanych kawałków Coil jak 'A Cold Cell' i 'Fire Of The Mind', który w ostatnich latach pojawił się na różnych kompilacjach, a teraz jest zaprezentowany tak jak wcześniej to zaplanowano.
"Album ten jest istotnym powiązaniem między "LSD" i późniejszą serią "Musik To Play In The Dark". Jest to znaczące połączenie, potrzebne do zrozumienia całej podróży." - Danny Hyde.
Dostępny od 9 października 2015 nakładem Cold Spring.

Tracklista:
1. Intro,
2. Backwards,
3. Amber Rain,
4. Fire Of The Green Dragon,
5. Be Careful What You Wish For,
6. Nature Is A Language,
7. Heaven's Blade,
8. CopaCaballa,
9. Paint Me As A Dead Soul,
10. AYOR (It's In My Blood),
11. A Cold Cell,
12. Fire Of The Mind
Autor: hellium
Tłumacz: hellium
Źródło: Cold Spring / 2015-09-30 / Aktualności


Najnowsze komentarze: