AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Nachtmahr - Konkurs "Alle Lust will Ewigkeit"
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Świat zaczyna coraz szybciej pogrążać się w koszmarnych wizjach, a to wszystko za sprawą Thomasa Rainera i jego solowego projektu, Nachtmahr. Rainer, po tym jak mianował się "tanzdiktatorem" i przemienił parkiety klubów w pola bitew, prowadzi właśnie kampanię (bynajmniej, nie wyborczą) na wschodnim wybrzeżu USA, jednak chyli się ona już ku końcowi, a ten austriacki industrialny żołdak właśnie otrzymał nowe wytyczne.
Świat zaczyna coraz szybciej pogrążać się w koszmarnych wizjach, a to wszystko za sprawą Thomasa Rainera i jego solowego projektu, Nachtmahr. Rainer, po tym jak mianował się "tanzdiktatorem" i przemienił parkiety klubów w pola bitew, prowadzi właśnie kampanię (bynajmniej, nie wyborczą) na wschodnim wybrzeżu USA, jednak chyli się ona już ku końcowi, a ten austriacki industrialny żołdak właśnie otrzymał nowe wytyczne – wypuścić na wolność mordercę. Na stronie MySpace projektu Nachtmahr dostępny jest już kolejny, po zeszłotygodniowym "Klingen", utwór, zatytułowany "Mörder" (niem. morderca). Na wzór poprzedniego albumu, nadchodzące "Alle Lust will Ewigkeit" najsilniejsze uderzenie zostawia słuchaczowi na sam koniec. "Morderca" serwuje nam budzące niezdrową fascynację, niepokojące sample, by uśpić naszą czujność. A to dlatego, że utwór kończy się naprawdę mocno. Wystarczająco mocno by zdławić w zarodku każdy opór. Tego właśnie należało się spodziewać po albumie, którego tytuł (niem. "każda rozkosz woła o wieczność") wyraźnie przywodzi na myśl filozofię Fryderyka Nietzsche’go. I staje się jasne – Nachtmahr to nie próba przywołania jakichś strzaskanych wspomnień. Nachtmahr to szczególny stan umysłu, to duch wojownika, apoteoza grzechu, pożądania i grzmiących beatów.

Magazyn AlterNation ma zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z zespołem Nachtmahr i wytwórnią Trisol. Do wygrania trzy unikalne zestawy Nachtmahr. W skład każdego z nich wchodzi limitowany klubowy singiel (zawierający m.in. utwory "Tanzdiktator" i "Mörder") oraz koszulka promująca utwór "Tanzdiktator". Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na poniższe pytania na mail admin@alternation.pl. Konkurs trwać będzie do środy. Codziennie będziemy czekać na wasze maile z odpowiedziami na poniższe pytania dokładnie o godzinie 20.00. Kto trafi bliżej godziny 20 ten wygra. I prosimy nie oszukiwać wysyłanie maili seriami będzię automatyczną dyskwalifikacją.

1) Jakie płyty zespołu Nachtmahr ukazały się do tej pory na rynku?
2) W jakim zespole (oprócz Nachtmahr) śpiewa Thomas Rainer?

Autor: SiNiC
Tłumacz: SiNiC
Źródło: - / 2009-09-07 / Aktualności


Najnowsze komentarze: