AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
SFTC: World Goth Day

! WYDARZENIE PATRONOWANE !

SFTC: World Goth Day - Poznań, Underground Rock Bar
Rozpoczęcie: Sobota 2013-05-25 21:00
Zakończenie: Sobota 2013-05-25 00:00
Wstęp:
Www: Zobacz
Autor: Pinhead
Kategoria: Impreza
Underground Rock BarUnderground Rock Bar

Polska
Poznań
Strzelecka 18
Jakim typem gotha jesteś?:]
http://www.blackwaterfall.com/viewall.php
Jak chcesz - rozwiąż test i wpisz w komentarzu.

Bez względu na odpowiedź, jakim - zapraszam na trzecią celebrację World Goth Day, czyli nieoficjalnej, ogólnoświatowej ustawki fanów mrocznego dźwięku i niepokojącej kultury.
Z lekkim, trzydniowym przesunięciem (oficjalna data to 22 maja, ale w sumie od tego dnia możecie zacząć bifor, by w odpowiednio trupich i nieświeżych prezentacjach pojawić się na sobotniej imprezie) w kryptach Underground Rock Bar oddamy hołd klasykom (i nie tylko) gatunku sceny dark independent.
Odmiennie, niż na zazwyczaj gitarowych Kryptach, tę edycję wypełni prawdziwa lista mrocznych przebojów rozciągająca się w stylistykach od tradycyjnego gothrocka/darkwave/new wave po EBM/synth/ dark electro.
Zabrzmią: Diorama, Otto Dix, Hocico, Combichrist, Suicide Commando, Reactor 7x, C-Lekktor, Front 242, De/Vision, Pride and Fall, Aesthetic Perfection - obok nich Beauty of Gemina, TSoM, FOTN, Bauhaus, Joy Division, Deathcamp Project, One Million Bulgarians, Siekiera, She Past Away, Aeon Sable, Christian Death, Clan of Xymox...nie sposób wymienić wszystkich, ponad 30letnia historia sceny obfituje w wielkie firmy znane wszystkim, i masę tych mniejszych - a i te warto pokazać.
Nie gramy sprofilowanych setów, obok siebie może pojawić się futurepop i batcave, nastawiamy się na niczym nieskrępowaną...dziką....ZABAWĘ:]

Stay dark m/

czas; 25.05.2013 || 21:00
wjazd: free