AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
V/A - Brewery In Piotrków Trybunalski


Czytano: 8523 razy

90%


Wykonawca:

Galerie:

Katalog płyt:
Ostatnie tematy na forum:

"... Piwo jest napojem orzeźwiającym, o małej zawartości alkoholu. Dzięki przyjemnej goryczce chmielowej, pienistości, wydzielaniu się dwutlenku węgla dobrze zaspokaja pragnienie, wzmaga wspaniale apetyt, przyśpiesza procesy trawienia i działa pobudzająco. ..."

„Brewery In Piotrków Trybunalski” to swego rodzaju hołd dla złotego trunku który od kilku tysięcy lat cieszy ludzką populację na całym świecie. Na całość wydawnictwa złożyło się 23 wykonawców, którzy w jakiś sposób nawiązują do tematu przewodniego kompilacji znajdującej się na dwóch płytach CD. Do całości została dodana książeczka prezentująca grafiki i zdjęcia stworzone przez członków poszczególnych projektów.
Jak to bywa ze składankami poziom jest różny, ale w przypadku tej kompilacji prezentuje się on na dobrym lub wysokim poziomie. Wszystkie utwory zostały ułożone w bardzo spójnej kolejności, dzięki czemu można w przyjemny sposób zapoznać się z produkcją każdego projektu pomimo ich odmiennego klimatu i brzmienia. I tak na pierwszej płycie, rozpoczynając od Division S, możemy przejść do eterycznego Asmorod lub neofolkowego Krepulca czy dark ambientowej Nekyia, zakończywszy akustycznym projektem Hati… W przypadku drugiej płyty mamy podobne ułożenie utworów co daje efekt równie dobry jak na pierwszej płycie kompilacji. Na „Bewery in Piotrków Trybunalski” znalazła się jedna perełka – przynajmniej dla mnie. Jest to utwór projektu Outofsight zatytułowany „The Legend Of The Arrival Club” i moim zdaniem jest on ukoronowaniem całego wydawnictwa.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę kompilację każdemu lubiącemu niekonwencjonalne brzmienia, i pamiętajcie, że uwielbienie złotego trunku nie jest wymagane do odsłuchu ;)

CD 1:
1. Division S - Alla Salute,
2. Barbarossa Umtrunk - Untitled,
3. Niegrzeczna Pensjonarka - Małe Piwko,
4. Asmorod - Today,
5. Krepulec - Z/Z/Z - Zyto Ziarnem Zagryzaj,
6. Dance Hospital - Untitled,
7. Desolation Zone - Untitled,
8. Nekyia - Untitled,
9. Sator Absentia - [Knurd],
10. The Well of Sadness - The Call of a Bell,
11. Isothesis - Untitled,
12. Hati – Loaded

CD 2:
1. Arkham - P.I.W.O.,
2. Der Arbeiter - Hijo del Sol,
3. Storm of Capricorn - Goule & Ocean,
4. Dead Man's Hill - Blood-Belch,
5. Outofsight - The Legend of the Arrival Club,
6. Horologium - Beer Supreme,
7. I.V.Lab - The Trade,
8. Wermut - Song for René,
9. Rose Rovine E Amanti - In Taberna Quando Sumus Non Curamus Qid Sit Humus!,
10. Infamis - Untitled,
11. Przemek Cackowski - Nie Lubie...

Autor:
Tłumacz: Dobermann
Data dodania: 2007-01-01 / Recenzje muzyki


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: