AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
No Vacation
No Vacation - Warszawa, Chmury
Rozpoczęcie: Sobota 2019-07-06 18:00
Zakończenie: Sobota 2019-07-06 21:00
Wstęp: 79 zł / 90 zł
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Chmury

Polska
Warszawa
ul. 11 listopada 22
UWAGA, KONCERT PRZENIESIONY DO KLUBU CHMURY I ODBĘDZIE SIĘ DZIEŃ PÓŹNIEJ (06.07)!
Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.


Kiedy?: 6 lipca 2019
Gdzie?: Chmury

Bilety: 79 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu. Dostępne na progresja.com, GoOut Going. Eventim.pl Biletomat.pl - bilety online oraz stacjonarnie w sieci empik i Media Markt w całej Polsce

Prosimy o sprawdzanie rozpiski czasowej przed koncertem. Godzina rozpoczęcia koncertu może ulec zmianie ze względu na np. dodanie supportów. Rozpiski czasowe dostępne są na stronie www.progresja.com. Kupując bilet przez stronę otrzymacie ostateczną rozpiskę mailowo dzień przed koncertem.


6 lipca w Chmurach wystąpi kalifornijska grupa No Vacation!

No Vacation rozpoczęło swoją karierę na początku 2015 roku w San Francisco i szybko zwróciło uwagę fanów swoją nostalgiczną muzyką deam-popową. W tym samym roku wydali debiutancki mixtape, Amo XO i surfrockowy singiel, Dræm Girl.

Mimo dobrego startu kilka miesięcy po wydaniu drugiego mixtape’a, Summer Break Mixtape, No Vacation zawiesili działalność. Sabrina Mai, Marisa Saunders, Nat Lee i Harrison Spencer oficjalnie zeszli się na nowo w 2017 roku.

Od tego czasu No Vacation wydało 2 single, Mind Fields i Yam Yam, z ich nowej EP, Intermission, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2018 roku dzięki Topshelf Records. Zespół jest niewątpliwie interesujący dla wszystkich miłośników dream popowych klimatów.