AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Nowe oblicze Anji Orthodox!
Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Archiwum:

Anja Orthodox – czarna dama polskiej sceny muzycznej, twarz i niezwykły głos kultowego zespołu Closterkeller – już niebawem w zupełnie nowej odsłonie. Universal Music Polska z dumą informuje, że właśnie podpisali kontrakt na wydanie pierwszej solowej płyty Anji. Choć pomysł na solową płytę Anji przewijał się od dawna, jego realizacja była odsuwana na rzecz nieprzerwanie intensywnej działalności w zespole Closterkeller oraz rozmaitych projektów pobocznych.
W końcu, po długich namowach fanów i firmy fonograficznej, udało się skłonić Anję do konkretnego działania. Zgodnie z zapowiedziami, solowe oblicze artystki będzie bardzo kobiece, delikatniejsze i przewietrzone względem produkcji Closterkeller. Pozbawione rockowego pazura na rzecz subtelnej elektroniki, bo tym razem wiodącą rolę odegrają syntezatory i samplery. Zamierzeniem Anji jest nagranie płyty 100% solowej, co oznacza, że po raz pierwszy będzie odpowiedzialna za całą muzykę, teksty, produkcję oraz większość warstw instrumentalnych. Do współpracy przy projekcie solowym Anja zaprosiła także wyjątkowych gości – nie tylko muzycznych. Jednym z nich jest intrygujący artysta-wizjoner Björn Svenson, który odpowiedzialny będzie za wizerunek.
Już wkrótce Anja rozpocznie pierwsze nagrania z myślą o cyfrowej EP-ce, która będzie zwiastować album. Cała płyta ma ukazać się jeszcze przed wakacjami!
Autor: pornocreep
Tłumacz: hellium
Źródło: Universal Music Polska / 2015-03-17 / Aktualności


Najnowsze komentarze: