AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Stoneman
Dyskografia:

Zobacz zdjęcia:

Podobni wykonawcy:

Stoneman
zespół Stoneman

Stoneman
Stoneman HellhoundFest 09

Kraj:
Szwajcaria / Switzerland

Data powstania:
2004

Gatunek muzyczny:
Gothic Metal, industrial, industrial metal

WWW:
http://www.stonemanmusic.ch
http://www.myspace.com/stonemanmusic

Skład zespołu:

Mikki Chixx - wokal
Mr. Fly - gitara
Iron Cris - bas
Rico h - perkusja

Biografia:

Kiedy chłopcy dojrzewają, zmieniają się w mężczyzn. Kiedy Stoneman dorasta, dookoła roztacza się atmosfera nienawiści!

Stoneman - czterech muzyków, dorastających w dostatniej, niewielkiej Szwajcarii to grupa która wybitnie nie została stworzona po to by podążać według reguł swojego środowiska, a już w momencie kiedy zespół zaczynał swoją działalność, można było spodziewać się kłopotów.

Ale sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Po kilkukrotnej zmianie basisty po wydaniu dwóch albumów i po obszernej trwającej 4 lata trasie koncertowej, Stoneman stworzył majstersztyk, który musi posiadać każdy fan metalu. ‘’Human Hater’’  trzeci studyjny album zespołu Stoneman. Agresja, mroczna, a zarazem wpadająca w ucho estetyka.
Duże trasy w Europie z zespołami takimi jak DeathStars, Impaled Nazarene, Xandria i Wednesday13 pomogły im uświadomić sobie, kim tak naprawdę są, kim chcą być a kim w żadnym wypadku być nie chcą.

Ze swoją trzecią, cierpką płytą pełną mrocznych żądz, dark metalowy numer jeden, Stoneman grupa ze Szwajcarii odnalazła swoją drogę powrotną do świata ciężkich brzmień. Chcesz odnaleźć nienawiść? Znajdziesz nienawiść, stworzoną całym sercem i doświadczeniem muzycznym.

Nie szukaj daleko, posłuchaj Stoneman!