AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Dwa koncerty Lahka Muza oraz Bisclaveret

2014-05-10 (Wydarzenia)

Dwa kraje, dwa zespoły, dwa różne gatunki muzyczne. Składy ze Słowacji i Polski pokażą, co to znaczy grać inaczej niż wszyscy. Na koncert zaprasza Kompresor.
W piątek 9 maja o godzinie 20:00 w klubie Wydział Remontowy przy ulicy Doki 1 odbędzie się koncert zespołu Ľahká Múza oraz premiera nowego albumu gdańskiego Bisclaveret.

Geeta po raz pierwszy w Polsce!

2014-05-05 (Wydarzenia)

Kanadyjska artystka o pseudonimie Geeta zagra koncerty w Gdańsku, Łodzi, Kwidzynie i Warszawie. Finałem polskiej części trasy będzie występ 11 maja w CDQ (19.00, bilety 35 zł), do którego wokalistka zaprosiła warszawskie zespoły Lil Ironies i Traces to Nowhere. Debiutujące "małe Ironie" zagrają przed Geetą także w łódzkim Bajkonurze dwa dni wcześniej.
 

Thot + IdiotHead we Wrocławiu

2014-04-29 (Wydarzenia)

11 maja zapraszamy do wrocławskiego klubu muzycznego Liverpool na jedyny w Polsce koncert belgijskiego muzyka, tworzącego pod szyldem Thot. Trasa koncertowa promuje najnowsze, trzecie w dorobku artysty wydawnictwo pt."The City that Disappears". W roli supportu wystąpi formacja IdiotHead, której także będziecie mogli posłuchać w tym roku na Castle Party w Bolkowie. 

 

Wisconsin Death Trip - 15 rocznica

2014-04-23 (Wydarzenia)

Legenda industrial metalu Wayne Static zapowiedział daty trasy koncertowej z okazji piętnastej rocznicy wydania Wisconsin Death Trip. W roli supportu wystąpią We Are The Riot i Corvus. Pierwsze uderzenie na scenie już 5 kwietnia w Tempe w stanie Arizona.    

 

Deathstars wyrusza na europejską trasę koncertową!

2014-04-13 (Wydarzenia)

Industrialni Szwedzi z Deathstars szykują się w tym roku na podbój Europy! Przygotowują dość długą trasę koncertową, której pierwszy koncert ma się odbyć 20 września w St. Petersburgu w Rosji. Na ostatnim koncercie trasy "Claws Through Europe 2014" wystąpią 9 listopada w niemieckiej Kolonii.

Kinetik Festival odwołany!

2014-04-07 (Wydarzenia)

Siódma edycja Kinetik Festival została odwołana. Na stronie festiwalu pojawiła się informacja o rozwiązaniu Kinetik Productions. Ze względu na poufny charakter sprawy organizatorzy nie podają szczegółów. Zapewniają jednak, że rozważyli wiele różnych opcji i że jest to jedyna możliwa decyzja. Zwrot za zakupione bilety rozpocznie się już teraz.

Więcej informacji http://www.festival-kinetik.net/kinetik14_main.htm


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]