AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Oceniamy 3. edycję Soundrive Fest. Nominacja do nagrody "Skrzydła Trójmiasta"!

2014-10-11 (Wydarzenia)

3. edycja Soundrive Fest zakończyła się sukcesem. W ramach podsumowania organizatorzy oddają głos uczestnikom, którzy za pomocą internetowej ankiety ocenią festiwal i po raz pierwszy przyznają nagrodę publiczności "SOUND Buster" dla najlepszego koncertu.

3 dni, 34 koncerty, ponad 3 000 uczestników - tak można by podsumować 3. edycję Soundrive Fest - wydarzenia okrzykniętego jednym z najciekawszych alternatywnych festiwali w Polsce. Organizatorzy w ramach podsumowania chcą posłuchać opinii uczestników. Dzięki internetowej ankiecie publiczność będzie mogła wyrazić opinię na temat technicznej i logistycznej strony festiwalu, a także ocenić występy artystów.   

http://www.ankietaplus.pl/s/31688PJN

Ocenie poddane zostaną food trucki, nagłośnienie i oświetlenie koncertów, oraz logistyka. Publiczność po raz pierwszy przyzna tytuł "SOUND Buster" dla najlepszego koncertu minionej edycji. Na uczestników ankiety czekają także nagrody.  Podwójny karnet otrzyma osoba, która zaproponuje najciekawsze hasło dla nadchodzącej 4. Edycji Soudrive Fest.

Wyniki głosowania zostaną opublikowane 4 listopada 2014 r.

O festiwalu:

Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących alternatywnych festiwali muzycznych w Polsce. Ideą festiwalu jest odkrywanie dobrej, alternatywnej muzyki od post punka przez elektronikę aż do indie rocka. Podczas wydarzenia zobaczyć można koncerty młodych, obiecujących kapel z różnych stron świata, także z Polski. Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest Arek Hronowski, właściciel klubu B90 i legendarnego SPATiF-u, założyciel portalu Soundrive.pl oraz członek punkowego zespołu The Stags.

3. edycja Soundrive Fest została nominowana do nagrody "Skrzydła Trójmiasta" w kategorii Młody Duch Trójmiasta, jako jedna z najbardziej kreatywnych imprez wybrzeża. Głosowanie rozpoczęło się 24 września.

http://skrzydla.trojmiasto.pl/nominacja/Soundrive-Fest-st107.html
 

Kalisz Ambient Festiwal po raz trzeci

2014-10-06 (Wydarzenia)

25 października zapraszamy do Kalisza na trzecią już odsłonę Kalisz Ambient Festiwal, na scenie zagoszczą: [Haven], India Czajkowska i Tańce Snów, Magiczne Karpaty oraz Synapsis. Jest to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej wielkopolsce. Tym samym stanowi doskonałą okazję dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.

Castle Party 2015

2014-10-01 (Wydarzenia)

Z nieukrywaną przyjemnością potwierdzamy kolejne zespoły jakie zagrają na festiwalu Castle Party, który odbędzie się w terminie 16- 19 lipca 2015 roku na terenie zamku w Bolkowie. Trzydniowy festiwal zagwarantuje Wam zabawę na dwóch scenach: głównej na zamku oraz małej w byłym kościele ewangelickim.

 

Percival Schuttenbach mini trasa

2014-09-27 (Wydarzenia)

Percival Schuttenbach ogłasza wszystkie terminy jesiennych koncertów.

Zostań gwiazdą PGA! - konkurs cosplay

2014-09-26 (Wydarzenia)

Bądź jak Geralt z Rivii, Lara Croft, Sackboy, Jill Valentine, ‘Soap’ MacTavish lub Altair! weź udział w konkursie PGA i zabłyśnij przed gronem 50 000 graczy! 
- Uwielbiamy konkursy, kochamy rozdawać nagrody i dobrze się bawić, a Wy? – pyta Jakub Kaczmarek, specjalista ds. zwiedzających Targów PGA. – Wiemy, że tak, dlatego już po raz trzeci w historii Poznań Game Arena zapraszamy do udziału w Konkursie COSPLAY, którego najprostsze na świecie zasady dają szansę na wygranie cennych nagród i stanie się gwiazdą PGA! – wyjaśnia. 
Co dokładnie trzeba zrobić?

 

E-tropolis 2015 + E-Werk Festival

2014-09-20 (Wydarzenia)

28 marca 2015 odbędzie się piąta edycja festiwalu E-tropolis w Turbinenhalle Oberhausen, zgodnie z przyświecającym mu mottem "better – harder – louder, będzie się działo! Dnia nastepnego w "Eventwerk" Dresden będzie miał swój debiut E-Werk OST Festival. Pierwsze potwierdzone zespoły to:


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]