AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Thy Disease - Global Technocratic Tour 2014

2014-02-19 (Wydarzenia)

Mamy przyjemność zaanonsować trasę koncertową pod szyldem Global Technocratic Tour, która będzie promować najnowszy album grupy – "Costumes of Technocracy". Obejmie ona swym zasięgiem 23 miasta w Polsce w marcu i kwietniu tego roku. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalnego seta składającego się z ponad połowy nowego albumu i najlepszych numerów z poprzednich płyt. W przygotowaniu są już projekty merchandise – bluzy, koszulki i oprawa wizualna całego przedsięwzięcia. 
 

Marilyn Manson gwiazdą brytyjskiego Alt Fest!

2014-02-14 (Wydarzenia)

Organizatorzy Alt Fest potwierdzają, że headlinerem festiwalu będzie samozwańczy 'God of Fuck', który wystąpi w sobotę 16 sierpnia 2014.

Będzie to jedyny festiwalowy koncert projektu w UK. Żadne inne daty nie zostały potwerdzone, zatem jeśli chcecie zobaczyć Marilyna Mansona rezerwujcie bilety na Alt Fest już teraz.

10 albumów, 3 nominacje Grammy, mnóstwo coverów i jeszcze więcej kontrowersji, Marilyn Manson dostarczy niezapomnianych wrażeń wraz z potwierdzonymi już artystami podczas Alt Fest.

Organizator d.Void: "Jesteśmy niezwykle podekscytowani, tym, że Marilyn Manson wystąpi na Alt Fest, to wiele dla nas znaczy. Chcemy aby Alt Fest był festiwalem przełomowym (a nawet kontrowersyjnym).

Festiwal z okazji 10-lecia Wrotycz Records

2014-02-06 (Wydarzenia)

Wiosną tego roku poznańska wytwórnia fonograficzna Wrotycz Records będzie świętowała 10 lat swojej działalności. Z tej okazji zaprasza na jednodniowy festiwal jubileuszowy.
Gdyby zebrać wszystkie zespoły i projekty, które były powiązane przez ten czas z Wrotycz Records poprzez wydawnictwa, ale także organizowane koncerty, festiwal trwałby pewnie 10 dni. Wybór był naprawdę trudny, udało się jednak wybrać 7 projektów, które wystąpią tego wieczoru: od folku i noeofolku, poprzez dark ambient i dark synthpop po harsh ambient. Prezentowane zespoły to w dużej mierze czołówka postindustrialnego grania w Europie, zapowiada się więc wyjątkowe wydarzenie.  

Polska trasa Jordan Reyne

2014-02-04 (Wydarzenia)

Jordan Reyne - artystka pochodząca z Nowej Zelandii, obecnie mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Okrzyknięta przez Radio New Zealand autorką nowych brzmień. Jej twórczość jest wyjątkowym połączeniem akustycznych loopów, celtyckiego śpiewu, szukania brzmień i towarzyszących im opowieści. Gra mroczny folk i jest zafascynowana rewolucją przemysłową z początku XX wieku. Jej muzyka to mieszanka baśniowego folku z opowieści Braci Grimm z odgłosami pary, morza i żelaza.
 

Percival trasa 'SLAVNY TUR 2014'

2014-01-31 (Wydarzenia)

Trasa historyczno-folkowego Percivala, promująca tryptyk "Slava", czyli wydaną w 2012 roku "Slava - pieśni Słowian południowych" i nadchodzącą wielkimi krokami "Slava - pieśni Słowian wschodnich".

Mamy już potwierdzone daty większości koncertów!!!
 

Line Up Castle Party 2014

2014-01-29 (Wydarzenia)

Tegoroczny line up Castle Party zapełniony. Ostatnio swój udział w festiwalu potwierdziły takie gwiazdy jak London After Midnight i And One. 
Oprócz tych dwóch formacji w tym roku w Bolkowie zobaczymy: 
 
MOONSPELL  DEINE LAKAIEN  LECH JANERKA  THE KLINIK  THE 69 EYES  SUPER GIRL & ROMANTIC BOYS  GRENDEL  
CHRIST AGONY  BLINDEAD  DESDEMONA  ALCEST  SUI GENERIS UMBRA  PATENBRIGADE: WOLFF  C-LEKKTOR  SHE PAST AWAY
ULTERIOR  OBSCURE SPHINX  CONTROLLED COLLAPSE  THEODOR BASTARD  GOLDEN APES  PANDEMONIUM  TENEBRIS 
FUKA LATA  IDIOTHEAD  LACRIMA  VEDONIST  SCYLLA  THIS COLD  LATEXJESUS  GORTHAUR  LILY OF THE VALLEYStrony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]