AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Wydarzenia AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Kolejni artyści na M'era Luna 2014!

2014-02-22 (Wydarzenia)

Uwaga! Line up tegorocznej edycji festwialu M'era Luna rośnie w siłę! Kolejne gwiazdy potwierdziły swój udział w muzycznej uczcie w Hildesheim, wśród nich Marilyn Manson, Covenant, Hocico i Within Temptation!
 

Thy Disease - Global Technocratic Tour 2014

2014-02-19 (Wydarzenia)

Mamy przyjemność zaanonsować trasę koncertową pod szyldem Global Technocratic Tour, która będzie promować najnowszy album grupy – "Costumes of Technocracy". Obejmie ona swym zasięgiem 23 miasta w Polsce w marcu i kwietniu tego roku. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalnego seta składającego się z ponad połowy nowego albumu i najlepszych numerów z poprzednich płyt. W przygotowaniu są już projekty merchandise – bluzy, koszulki i oprawa wizualna całego przedsięwzięcia. 
 

Marilyn Manson gwiazdą brytyjskiego Alt Fest!

2014-02-14 (Wydarzenia)

Organizatorzy Alt Fest potwierdzają, że headlinerem festiwalu będzie samozwańczy 'God of Fuck', który wystąpi w sobotę 16 sierpnia 2014.

Będzie to jedyny festiwalowy koncert projektu w UK. Żadne inne daty nie zostały potwerdzone, zatem jeśli chcecie zobaczyć Marilyna Mansona rezerwujcie bilety na Alt Fest już teraz.

10 albumów, 3 nominacje Grammy, mnóstwo coverów i jeszcze więcej kontrowersji, Marilyn Manson dostarczy niezapomnianych wrażeń wraz z potwierdzonymi już artystami podczas Alt Fest.

Organizator d.Void: "Jesteśmy niezwykle podekscytowani, tym, że Marilyn Manson wystąpi na Alt Fest, to wiele dla nas znaczy. Chcemy aby Alt Fest był festiwalem przełomowym (a nawet kontrowersyjnym).

Festiwal z okazji 10-lecia Wrotycz Records

2014-02-06 (Wydarzenia)

Wiosną tego roku poznańska wytwórnia fonograficzna Wrotycz Records będzie świętowała 10 lat swojej działalności. Z tej okazji zaprasza na jednodniowy festiwal jubileuszowy.
Gdyby zebrać wszystkie zespoły i projekty, które były powiązane przez ten czas z Wrotycz Records poprzez wydawnictwa, ale także organizowane koncerty, festiwal trwałby pewnie 10 dni. Wybór był naprawdę trudny, udało się jednak wybrać 7 projektów, które wystąpią tego wieczoru: od folku i noeofolku, poprzez dark ambient i dark synthpop po harsh ambient. Prezentowane zespoły to w dużej mierze czołówka postindustrialnego grania w Europie, zapowiada się więc wyjątkowe wydarzenie.  

Polska trasa Jordan Reyne

2014-02-04 (Wydarzenia)

Jordan Reyne - artystka pochodząca z Nowej Zelandii, obecnie mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Okrzyknięta przez Radio New Zealand autorką nowych brzmień. Jej twórczość jest wyjątkowym połączeniem akustycznych loopów, celtyckiego śpiewu, szukania brzmień i towarzyszących im opowieści. Gra mroczny folk i jest zafascynowana rewolucją przemysłową z początku XX wieku. Jej muzyka to mieszanka baśniowego folku z opowieści Braci Grimm z odgłosami pary, morza i żelaza.
 

Percival trasa 'SLAVNY TUR 2014'

2014-01-31 (Wydarzenia)

Trasa historyczno-folkowego Percivala, promująca tryptyk "Slava", czyli wydaną w 2012 roku "Slava - pieśni Słowian południowych" i nadchodzącą wielkimi krokami "Slava - pieśni Słowian wschodnich".

Mamy już potwierdzone daty większości koncertów!!!
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]