AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
X-RX
Dyskografia:

Podobni wykonawcy:

X-RX
Logo [X]-Rx

X-RX
zespół [X]-Rx

Kraj:
Niemcy / Germany

Data powstania:
2006

Gatunek muzyczny:
dark electro, ebm, industrial, Rave, tbm

WWW:

https://pl-pl.facebook.com/XRxmusic

Skład zespołu:

Pascal Beniesch - muzyka/wokal,
Jan T. - drugi wokal/ występy na żywo,
Feli - bębny na żywo.

Biografia:

[x]-Rx to techno/industrialny projekt założony w 2006 roku przez 22-letniego Pascala 'CyRex' Beniescha. W roku 2007 takie utwory jak ‘’Feel The Fuckin' Bass’’ czy ‘’Die Sexualkiste Der Hölle’’ pochodzące z debiutanckiego albumu [x]-Rx - ‘’Unmöglich erregend’’ stały się niezaprzeczalnymi klubowymi hitami które spowodowały prawdziwą rave/industrialną rewolucję.
Dwa lata później w roku 2009 ukazał się drugi album [x]-Rx - ‘’Stage 2’’ który i tym razem dzięki kolejnym klubowym przebojom typu ‘’Tanz Schlampe’’ czy ‘’Stage 2’’ często służył bawiącej się na imprezach publiczności.
Pascal Beniesch nie kazał fanom długo czekać na swoje kolejne wydawnictwo już w lipcu 2010 roku dostępny stał się trzeci album [x]-Rx - ‘’Update 3.0’’ zawierający 13 nowych, bezkompromisowych utworów które w każdym cenionym klubie będą palić głośniki i doprowadzać do wrzenia taneczne parkiety! Po raz pierwszy album [x]-Rx wzbogacony został partiami wokalnymi i dodatkowo pięcioma remiksami wykonanymi przez tak mocnych zawodników industrialnej sceny jak: Soman, S.A.M, Phosgore i Chainreactor.