AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Copernicon 2016 coraz bliżej!
Galerie:

Archiwum:

Festiwal gier i fantastyki Copernicon 2016 coraz bliżej! Zapraszamy do Torunia już 16-18 września.
DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ NA COPERNICON?

Festiwal oferuje setki godzin programu podanego uczestnikom w najróżniejszych formach takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy, turnieje, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami ze świata literatury, popkultury czy gamedevu. Fireshow, pokazy tańca, setki gier planszowych i video czy koncerty to tylko przykłady ciekawostek jakie czekają na odwiedzających Toruń.

Copernicon to również magia gotyckiej toruńskiej starówki. Festiwal odbywa się w samym jej sercu oferując uczestnikom dziesiątki klimatycznych i ważnych historycznie miejsc oraz setki klubów, kawiarni i lokali gastronomicznych. Odwiedzając Toruń, nie można choć na chwilę nie wybrać się na spacer wąskimi uliczkami w cieniach zabytkowych budowli.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu nie tylko ludzi zajmujących swój czas grami i fantastyką od wielu lat ale także wszystkich niedzielnych graczy jak i osoby, które chciałyby doświadczyć czegoś nowego i poszerzyć swą wiedzę i zainteresowania. Poza atrakcjami dla fanów konkretnych zagadnień impreza oferuje setki godzin programu zaczepiającego o dziesiątki tematyk i ciekawostek współczesnego świata. Gwarantujemy, że na Coperniconie każdy znajdzie coś dla siebie.

CZAS I MIEJSCE

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 16-18 września.
W tym roku Copernicon gości w aż sześciu przestronnych lokalizacjach w centrum Torunia: I Liceum Ogólnokształcące, Collegium Minus, Centrum Sztuki Współczesnej, Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Młodzieżowy Dom Kultury, Dwór Artusa.

Serdecznie zapraszamy!
Autor: kantellis
Tłumacz: kantellis
Źródło: http://www.copernicon.pl/ / 2016-09-02 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: