AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Fix8:Sed8 - " Dormicum" i "Humanophobia" - nowe wydanie

2024-04-15 (Aktualności)

Fix8:Sed8, czyli projekt Martina Sane, niedługo wypuści zremasterowane wersje jego wczesnych albumów "Dormicum" (z maja 2009) i "Humanophobia" (z maja 2006). Szczególnie ciekawym wydawnictwem jest to drugie - jest to zapis podrózy Martina do Kambodży z 2003 roku. Grafika i utwór "Killing Field" jest o ludobójstwie popełnionym przez Czerwonych Khmerów w Kambodży, pod koniec lat siedemdziesiątych. Martin podróżował po południowo-wschodniej Azji przez cztery miesiące w 2003 roku; jak on sam mówi muzeum Tuol Sleng i centrum przesłuchań w Pnomh Penh były najbardziej szokującymi rzeczami jakie w życiu widział. Około 20 000 ludzi było tam torturowanych a następnie zabitych na pobliskim polu śmierci. Zdjęcia w książeczce zostały zrobione w tamtym miejscu. Wydawnictwu towarzyszy dodatkowy, dotad niepublikowany utwór i club remix. Przedsprzedaż  zaczyna się 18 kwietnia. Kontakt - bezpośrednio do artysty:
https://www.facebook.com/martin.sane
https://www.facebook.com/Fix8Sed8

 


Diary of Dreams i Filharmonia Lipska - „Under a Timeless Spell”, nowy album akustyczny

2024-03-11 (Aktualności)

11 marca 2024 rusza przedsprzedaż nowego albumu akustycznego Diary of Dreams nagranego we współpracy z Filharmonią Lipską.
 Adrian Hates, wizjoner stojący za Diary of Dreams, spełnił marzenie swojego życia wydając "Under a Timeless Spell". Od ponad trzech dekad Diary of Dreams urzeka publiczność swoim charakterystycznym brzmieniem. Teraz, po 35 latach, zespół prezentuje dziewięć klasycznych utworów w zupełnie nowym, akustycznym wykonaniu, z towarzyszeniem prestiżowej Orkiestry Filharmonii Lipskiej. Premierę poprzedzą dwa single, którym towarzyszą  klipy wideo.

Tracklista "Under a Timeless Spell":

Malum
She and Her Darkness
The Valley
Hiding Rivers
The Plague
Hell in Eden
Butterfly:Dance!
Traumtänzer
The Colors of Grey
The Secret
Release Date: April 26th, 2024
Presale Begins: March 11th, 2024
Preorder Link: www.diaryofdreams.de/shop

Więcej informacji:
Website: www.diaryofdreams.de
Facebook: www.facebook.com/Philharmonie.Leipzig
Instagram: @diaryofdreamsofficial
Twitter: @diaryofdreams

Decadent Fun Club - OKO

2024-03-05 (Aktualności)

Album "OKO" dedykujemy wszystkim, którzy są "w drodze do siebie". 10 utworów, ułożonych w nieprzypadkowej kolejności, to podróż przez meandry różnych, czasem skrajnych uczuć i emocji.

Znajdujący się na okładce symbol to kompas – "OKO", o którym mowa w tytułowym utworze. "Oko cyklonu", czyli spokojne miejsce w samym środku wielkiej burzy. Sednem tekstu "Oko" jest "spokojne serce". Choć specjaliści od kognitywistyki uznają mózg za jedyne centrum dowodzenia człowieka, to jednak według poetów ośrodkiem odpowiedzialnym za uczucia i emocje, a także intuicję, jest serce. Idąc tropem poetyckim, uznajmy, że serce to taki wewnętrzny kompas, który służy do nawigacji – pomaga określić położenie i wskazać kierunek. Aby kompas działał prawidłowo, potrzebny jest spokój.

Życzymy Ci pięknych podróży z albumem "OKO" oraz spokoju w sercu, nawet gdy wokół trwa burza – aby zawsze było wiadomo gdzie jesteś i dokąd zmierzasz.

DECADENT FUN CLUB

https://requiem-records.com/pl/sklep/oko

KMFDM udostępnia do obejrzenia tytułowy utwór nowego albumu - Let Go

2024-01-19 (Aktualności)

KMFDM nakładem Metropolis Records wydał nowy singiel "Let Go". Jest to tytułowy numer zwiastujący nowy album KMFDM na którym znajdować się będzie 11 utworów a jego premiera to już 2 luty 2024r.

Kirlian Camera udostępnia drugi singiel z nadchodzącego albumu - Götter, geht weg!

2024-01-12 (Aktualności)

Włoski zespół Kirlian Camera wydaje teledysk do utworu  - Götter, geht weg!  (tłumaczenie z niemieckiego "Bogowie, odejdźcie!"). Jest to drugi singiel promujący nowy podwójny album "Radio Signals for the Dying", którego premierę zaplanowano na 23 lutego 2024 r

Project Pitchfork kończy swoją trylogię i zapowiada trasę koncertową - Elysium

2024-01-09 (Aktualności)

Od kilku lat czekamy, aż Project Pitchfork wypuści trzecią część serii, którą zapoczątkował w 2018 roku. Zespól wydał do tej pory " Akkretion " i " Fragment ", dwie pierwsze części trylogii.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]