AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Współpraca
Chcesz z nami współpracować? Poniżej: co możemy zaoferować z naszej strony i czego oczekujemy od Ciebie.

  1. Patronowanie imprez: każda patronowania przez nas impreza jest dodana do kalendarium i dodatkowo w nim wyróżniona aby była lepiej widoczna, ponadto umieszczamy o niej informację na stronie głównej w dziale "Warto się wybrać". Jeśli mamy patronować tylko jeden raz jakieś wydarzenie wtedy umieścimy banner dotyczący imprezy w naszej rotacji. Jeśli mamy patronować jakieś wydarzenie w sposób ciągły, dodatkowo dodajemy imprezę/organizatorów do naszych partnerów, dzięki czemu można umieścić przycisk graficzny w bloku z prawej strony. Ponadto dodamy link strony internetowej wydarzenia do naszego katalogu linków. Dodatkowo dla wydarzeń patronowanych możemy zapewnić pomoc w realizacji strony internetowej oraz hosting i wypromowanie jej w sieci.
    W zamian oczekujemy umieszczenia bannera na swojej stronie dotyczącej wydarzenia, oraz umieszczenie loga na plakatach i/lub biletach. W przypadku możliwości zrelacjonowania imprezy, prosimy zazwyczaj o jedno podwójne zaproszenie.
  2. Koncerty i festiwale: zasady umieszczania informacji podobnie jak w przypadku imprez (reklama tekstowa i audio, pomoc w realizacji i hostingu itp), dodatkowo wykonujemy relację zarówno tekstową jak i fotograficzną, jeśli zaistnieje możliwość przeprowadzimy wywiad z zespołem/zespołami i organizatorami przedsięwzięcia. Istnieje również możliwość relacji w formie audio i wideo.
    W zamian oczekujemy umieszczenia bannera na stronie wydarzenia, loga na plakatach oraz ewentualnie na biletach jeśli jest taka możliwość, oraz prosimy o akredytacje dla reportera i fotoreportera.
  3. Recenzje płyt: jeśli chcesz abyśmy zrecenzowali Twój materiał i zajęli się jego promocją, po prostu wyślij płyty na adres podany na stronie kontakt.
  4. Promocja klubu: jeśli chcesz abyśmy zawarli informacje o Twoim klubie w naszym katalogu prosimy o kontakt mailowy.
  5. Chcesz się dołączyć do naszej ekipy redakcyjnej lub zostać naszym współpracownikiem? Zgłoś się do nas pisząc na poniższy adres e-mail, i napisz jaką formą współpracy się interesujesz. Pracy jest dużo i raczej dla nikogo jej nie zabraknie…

Jeśli coś dla Ciebie jest niejasne pisz śmiało na adres [email protected].