AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
PANZER DEMONS, 21.11.2008, Klub INTRO, Wrocław
Strony:
1

miszter_eromu

miszter_eromu

Zarejestrowany
Napisano: 2008-11-13 11:49:11
#5540
Obywatele! W obliczu nadchodzącego kryzysu realizacja zadań programowych musi zakończyć się zaangażowanym umocnieniem programów inspirowania twórczych postaw! W ten sposób realizacja określonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania dalszych kierunków rozwoju doskonalenia imprez muzycznych!Zaistniała sytuacja wymusiła zaangażowanie sił militarnych do przeciągającego się dźwiękowego konfliktu, powołując do życia szwadron Pancernych Demonów, grupę niebezpiecznych muzycznych wojowników, którzy bez skrupułów wyciśnie z Ciebie ostatnie krople potu, wymierzając sprawiedliwość pancernymi dźwiękami!

Pierwsza operacja szwadronu planowana jest na dzień 21.11.2008 r. Celem ataku jest Wrocławski klub Intro, znany z niesamowitego klimatu i doskonałej muzyki. Pancerne Demony zaatakują Wasze uszy setami złożonymi z najwyżej klasy industrialnego metalu i rocka, od czasu do czasu organizując naloty dywanowe wszelakich form tanecznego industrialu/rhytmic noise'u.

Operatorzy czołgów:

Holgy Eromu
Miszter Eromu
Vanessa
Colabor


Wjazd: 5 zł


Wyjazd: Gratis.

W programie - kilka magazynków dobrej muzyki, rakiety wizualizacyjne, torpedy z teledyskami, profesjonalne nagłośnienie pola bitwy, oświetlenie jakiego jeszcze nie było!


http://www.lastfm.pl/event/822436
------------------------------------------------
EROMU - Electro Robot Orgasm Machine Unleashed
[PM]

Strony:
1