AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Zmiana w trasie d'Electro Fall Tour 2006
Galerie:

Archiwum:

Zaszła poważna organizacyjna zmiana w przypadku zaplanowanego na 24 listopada koncertu w ramach cyklu d'Electro Fall Tour 2006.

Ze względów techniczno-organizacyjnych koncert z udziałem Minerve, LOWE oraz IRIS jako gwiazdy wieczoru zostaje przeniesiony do Warszawy, do klubu Progresja na ulicy Kaliskiego 15a. Supportem będzie Red Emprez. Data pozostaje bez zmian - 24.11.06, wstęp od 19ej.
Tym samym odwołany zostaje koncert LOWE + Red Emprez zaplanowany na 23.11.06

Kilka informacji porządkowych:
1. Bilety zakupione na koncert LOWE + Red Emprez na 23.11.06 zachwują swoją ważność (i cenę) i nie podlegają zwrotowi.
2. Bilety zakupione na koncert poznański zachowują swoją ważność na koncert w Warszawie.
3. Osoby, którym zmiana miejsca koncertu nie pozwala na uczestnictwo mogą dokonywać zwrotów do dnia 31.10.2006 na następujących zasadach:
- bilety zakupione w punktach sprzedaży powinny być zwrócone w miejscu ich zakupu
- bilety zakupione drogę internetową powinny być przesłane pocztą z podaniem dokładnych danych numeru konta oraz jego właściciela. Decydującą jest data stempla pocztowego. Bilety prosimy odsyłać na adres:

Daniel Małota
Oś B. Chrobrego 29/39
60-681 Poznań

Autor: Dobermann
Tłumacz: Dobermann
Źródło: independent events / 2006-10-12 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: