AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Mainstream wzbiera ku nam
Strony:
1

Tsunami

Tsunami

Zarejestrowany
Napisano: 2014-11-26 19:58:39
#7624
Witam!

Dzisiaj w Teleexpressie zaprezentowali Das Moon i ich Colours. Patrzę, słucham... Oczom nie wierzę. Wow! Moja muza w telewizji! :) To prawdziwy rarytas. Już po raz któryś z rzędu widzę i słyszę w tv hasła 'electro', 'synthpop' itp, którym nie towarzyszy jakieś zdziwienie, marudzenie, ale jest to po prostu prezentacja tego nurtu. Dziś padło też magiczne słowo "idnustrial". No, jest coraz lepiej, coraz bliżej.

Mainstream wzbiera i pieści nasze stopy.

To chyba dobrze, co? Uznałem, że to dobry moment by się z Wami przywitać. Dark eletro, harsh electro, industrial, EBM - może wkrótce nie będą egzotycznymi terminami?
------------------------------------------------
[PM]
Closter

Closter

Nieaktywny redaktor
Napisano: 2014-11-27 10:02:52
#7626
hej!

Myślę, że to nigdy nie będzie 'znane', bo Nasze kochane gimby 'nieznajo'. Za tym w wiekszośći idzie pewien poziom intelektualny, to nie jest fajne i nie ma cycków i samochodów w teledyskach.

Pozdrawiam
------------------------------------------------
Closter
[PM]
Alastor

Alastor

Stały współpracownik
Napisano: 2014-12-03 21:52:24
#7627
Nie ma cycków? Combichrist - Throat full of Glass i tyle w temacie :D
A tak na poważnie - gdyby industrial miał wyjść z niszy już dawno by to zrobił. Rozmawiałem parę dni temu z moim kumplem - gościem mocno wkręconym w szeroką pojętą alternatywę. Rozmawialiśmy o popularnych ostatnio wśród hipsterów vaporwave'ach. Gdzieś w tle pojawiło się takie stwierdzenie, że mody przychodzą i odchodzą, a industrial wciąż "ciuła" sobie gdzieś z boku przebywając na swoim poletku i w mody się nie bawi. Moim zdaniem to lepiej, gdyż może przez to się tak szybko nie zdewaluuje.

Chociaż patrząc na to jak potoczyły się losy powernoise'u stwierdzam, że różnie może być :/

------------------------------------------------
[PM]

Strony:
1