AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Digital Factor - Trialog


Czytano: 3405 razy

70%


Wykonawca:

Galerie:

Katalog płyt:
Znacie to uczucie, gdy odpalacie nowy album zespołu, który bardzo lubicie. Ten lekki niepokój czy płyta dorówna poprzedniej, czy będzie lepsza, a może będzie kompletnym niewypałem. Włączając "Trialog" przeszedł mnie lekki dreszczyk emocji. Wykrzyczany "Prolog"; "zaraz się zacznie" …
"Links Rechts Links" jedny niemiecki utwór na płycie, a szkoda. Osobiście bardzo lubię język niemiecki w połączeniu z muzyką elektroniczno-militarnej. "I have to hit you" jest i tyle. "Interlude no 57" przerwa, odpoczynek, wyciszenie, tylko czy na pewno potrzebne? 2 kolejne utwory: "You're going down" i "This is a deal" to bardzo przyjemne EBM, które uwielbiam. A śmiech na początku "You're going down" jak dla mnie obłędny trik. "A force of unkwon people" zdecydowanie najlepszy kawałek. Troszeczkę jednak brakuje mi tutaj języka niemieckiego. Ale poza tym kawałek idealny na parkiety. Bijąca w uszach muzyka, przerywna wojennymi okrzykami jak dla mnie esencja tego typu muzyki. Mamy "Intelude 60" hmm, a co się stało z 59?
Reszta płyta jest dobra, ale nie porywa, nie jest to jak dla mnie wielkie odkrycie, miłe szczególnie do posłuchania w samochodzie.

Tracklista:

01. Prelude
02. Links Rechts Links
03. I Have To Hit You
04. Interlude No. 57
05. You're Going Down
06. This Is The Deal
07. The Neighbour
08. Interlude No. 58
09. Steam
10. Depression
11. A Force Of Unknown People
12. Interlude No. 60
13. Come Push Me Down
14. The Knife
Autor:
Tłumacz: hellium
Data dodania: 2013-08-16 / Recenzje muzyki


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: