AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Alternative Mix Tour


Czytano: 15481 razy


Wykonawca:

Galerie:

Ostatnie tematy na forum:

Taki mały festiwal, a różnorodność zaprezentowanej muzyki była powalająca…Na dobry początek wieczoru zagrał dla nas NUN, czyli polska formacja synthpopowa. Występ był dobry i profesjonalny, ale nieco nudny…najbardziej znane utwory zespołu takie jak „Stop” i „I’m here for you” (wykonane również w remiksie Minerve) przyjęte zostały przez publiczność entuzjastycznie, ale pozostała część występu została przez większość skwitowana ziewnięciem…
Jako drugi na scenie zagościł projekt powernoisowy Grey Hound. Na tym występie zdecydowanie najlepiej bawił się sam wykonawca;]. O ile na początku muzyka ta wywarła na mnie pozytywne wrażenie, o tyle na koniec występu czułam się jakby ktoś potraktował mój mózg wiertarką.
Desdemona... to zdecydowanie nie moje klimaty, a i sam występ raczej do dobrych nie należał, jednak szał pod sceną i napisy „Krycha” na dekoltach dwóch fanek sugerowały, że były i osoby zachwycone obecnością Desdemony na festiwalu (a przynajmniej jednego z członków zespołu;)).
No i to na co czekaliśmy cały czas, czyli gwiazda wieczoru – Digital Factor. Występ był naprawdę udany, zespół zaprezentował materiał ze swojej ostatniej płyty „One more Piece” między innymi utwory „Money” i „Lions”. Wszyscy trzej panowie szaleli na scenie porywając ludzi do zabawy. Dali z siebie wszystko i chwała im za to, bo inaczej nie byłoby co wspominać.
Autor:
Tłumacz: Ultima
Data dodania: 2006-10-18 / Relacje


Inne artykuły:
Najnowsze komentarze: