AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
VNV Nation + Traitrs
VNV Nation + Traitrs  - Warszawa, Progresja Music Zone
Rozpoczęcie: Środa 2023-05-10 19:00
Zakończenie: Środa 2023-05-10 23:00
Wstęp: 120 PLN / 150 PLN
Www: Zobacz
Autor: carpenterk
Kategoria: Koncert
Progresja Music ZoneProgresja Music Zone

Polska
Warszawa
Fort Wola 22
Kiedy: 10.05.23
Gdzie: Progresja
Bilety: 120 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu dostępne na:
Bilety Progresja/GoOut:
https://progresja.com/wydarzenie/vnv-nation/
Inne bileterie:
https://bit.ly/VNVNationEbilet
https://bit.ly/VNVNationGoing
https://bit.ly/VNVNationGoOut
https://bit.ly/VNVNationEventim
Zalecamy kupowanie biletów wyłącznie w wymienionych powyżej bileteriach. Kupując bilety w innych miejscach ryzykują Państwo kupno fałszywego biletu.

VNV Nation odwiedzą Polskę w maju 2023 roku w ramach trasy "The Electric Sun Tour". Koncerty zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór! Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!
Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album "Noire" z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu pt. "Electric Sun". Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!
Przed VNV Nation wystąpią Traitrs z kanadyjskiego Toronto. Melancholia zimnej fali miesza się u nich z post punkową energią, która rozgrzeje Was tego wieczoru!
Koncert obowiązkowy dla fanów takich grup jak: Covenant, Assemblage 23, Apoptygma Berzerk czy Icon Of Coil