AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Näo - Duel

2016-11-04 (Aktualności)

Intrygujące intro niesione przez pełną napięcia elektronikę i przetworzone wokale to tylko preludium do zapierającej dech w piersiach dźwiękowej nadwyżki i potężnej dawki linii basu, ostrych gitarowych riffów, mocnych bitów i majestatycznych syntezatorów. W rozwijającej się wciąż progresji intensywności, spokojne i medytacyjne notywy zmieniają się w uzależniające wybuchy siły i potęgi. Podstawowe elementy zaawansowanych eksperymentów elektronicznych, industrialu, post- i progresywnego rocka, które są alchemicznie blokowane w najbardziej idealny sposób, jaki jest niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym Näo.

Hologram_ - Amen: Requiem for Heart Fragment

2016-11-03 (Aktualności)

Hologram_ dekonstruuje i rozszerza coś osobistego, korzystając z zewnętrznych sił fantazmagorii.
11 utworów przedstawia oszałamiającą kombinację brzmienia i stylu, który łączy elementy industrialu z obrazowymi orkiestracjami, idm i błyskiem. Ciężkie, powtarzające się bity, rzadko spotykane synkopowate linie perkusji i potężne linie basu zawierają wybitnie niskie częstotliwości, które zawierają uzależniającą fuzję mrocznych, epickich futurystycznych melodii i pejzaży dźwiękowych.

Crippled Black Phoenix - Bronze

2016-11-02 (Aktualności)

Podobnie jak w stopie, któremu ten album zawdzięcza nazwę, muzykę Crippled Black Phoenix tworzą elementy metalowe i niezwierające metalu. Ponura forma rocka tworzy podstawowy składnik muzycznego procesu amalgacji, będąc dodatkiem do metalu, progresywnych wpływów, gothic, wave, a nawet popu, i wielu innych elementów, w tym także zmieniającego się składu muzyków, przez co każdy z utworów świeci własną, niepowtarzalną barwą i brzmieniem.
Jednak głęboki sens cierpienia, rozpaczy, tęsknoty, utraty, melancholii i nostalgii kreuje wiążącą moc, która łączy 'Bronze' tworząc motyw przewodni tego krążka.

Mondträume - Free

2016-10-31 (Aktualności)

Podczas gdy muzycy wciąż pracują w studio nad nagraniami do długo oczekiwanego nowego krążka "Lovers, Liars & Sinners", Mondträume wydaje teraz nowy singiel zatytułowany "Free". Ten klubowy kawałek idealnie prezentuje ich wyjątkowe i melancholijne brzmienie jak i niezwykle emocjonalne mroczne wokale.
Aesthetische zmienia "Free" w nowoczesny taneczny przebój, Venal Flesh wzmacnia delikatną stronę utworu. Następnie otrzymujemy "Still Beating", jedną z najbardziej wzruszającyh piosenek grupy, dedykowaną pacjentom walczącym z rakiem. Ten piękny utwór pop noir został zremiksowany przez Ruined Conflict i Cold Kill.

Dronny Darko - Spira Igneus

2016-10-29 (Aktualności)

Ten album jest ponury. Ma więcej wspólnego z krążkiem "Outer Tehom" niż "Neuroplasticity".
Potężne, głębokie drony tworzą momentum, podczas gdy rzeczywistość ujawnia mrok pustki.
Majestatyczne pomruki "Spira Igneus" mają dawno zapomnianą częstotliwość. Obłęd tworzy coś pomiędzy rzęsistymi łzami a nieziemskim zaśpiewem. Dawne sekrety wypowiadane przez zaciśnięte zęby udręczonym jękiem i unoszone szeptem.
Ambient, minimalistyczne drony i wpędzający w koszmary dark ambient.
Twórca i producent - Oleg Puzan, grafika i mastering - Simon Heath.

Depeche Mode – Video Singles Collection

2016-10-28 (Aktualności)

Wydawnictwo Depeche Mode "Video Singles Collection", zawiera 55 zremasterowanych wideo singli, jakie należą do podstawowego kanonu DM, do tego cztery rzadko spotykane alternatywne klipy i nowe komentarze dotyczący poszczególnych teledysków, nagrane specjalnie na to wydawnictwo przez członków Depeche Mode.
Zestaw ten prezentuje ponad trzy dekady międzynarodowych przebojów zespołu, wyreżyserowanych przez takich wizjonerów obrazu jak Julien Temple, Anton Corbijn, D.A. Pennebaker, czy John Hillcoat.
W ciągu całej swojej kariery myzycy Depeche Mode kładli istotny nacisk na jakość swoich wideoklipów, współpracując ze światowej klasy reżyserami, tworząc jedne z najbardziej wpływowych i mocnych krótkich fimów w historii muzyki. Po raz pierwszy mamy do czynienia z zatwiedzonym przez zespół retrospektywnym projektem, prezentującym dokonania Depeche Mode, ich niezwykłej kariery i wpływu jaki odcisnęli na popkulturę, mającymi dzwierciedlenie w ich wideoklipach z lat 1981 – 2013, a które są wydane po raz pierwszy w jednej antologii.


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]