AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Dawn of Ashes - Daemonolatry Gnosis

2017-06-02 (Aktualności)

Nowy album Dawn of Ashes "Daemonolatry Gnosis", to diaboliczny kamień milowy i jak dotąd najbardziej brutalna fuzja Dawn of Ashes w gatunku extreme symphonic black metal. Podobnie jak poprzedni album Dawn of Ashes, "Theophany", "Daemonolatry Gnosis" został również zmiksowany i wyprodukowany przez Micka Kenney'a z AnaalNathrakh. Płyta zawiera kower legendy Mayhem "Freezing Moon", jak również gościnny udział na wokalu Lindsay Schoolcraft z Cradle of Filth.

Hexheart - Midnight On A Moonless Night

2017-06-01 (Aktualności)

Jasyn Bangert stworzył Hexheart szukając alternatywnego projektu aby eksplorować własne muzyczne pomysły i gatunki, które nie pasowałyby do God Module. Zamiast pobocznego projektu powstała samodzielna jednostka. Wciągając w to dawnego współpracownika, Andrew Pearson'a na syntezatorach i w chórkach, wespół z gitarzystą, Patrickiem Hogan'em, zespół nabrał kształtu i nagrał swój debiut zatytułowany "Midnight On A Moonless Night".
Hexheart łączy darkwave i synthpop electronics, post punk inspirowany gitarami, rytmiczne elektroniczne bity i mroczne, melodyjne wokale.

 

Army of The Universe - 1999 The Remixes

2017-05-31 (Aktualności)

Army Of The Universe łączy takie gatunki jak elektroniczny rock, electronica, analogowe syntezatory i industrialne taneczne bity, tworząc wyjątkowe i wymagające brzmienie. Następca singla 12" z niedawnego krążka "1999 & The Aftershow" zawiera remiksy utworu tytułowego "1999", w tym remiks w wykonaniu Aleca Empire z Atari Teenage Riot.
 

Funker Vogt - Code of Conduct

2017-05-30 (Aktualności)

Cztery lat od wydania poprzedniego albumu "Companion in Crime", Funker Vogt w końcu powraca. Wraz z nowym wokalistą, Chrisem L.(Agonoize/The Sexorcist), zespół stworzony przez Gerrita Thomas'a i Rene Dornbusch'a ponownie udowadnia, że wciąż należy do czołówki sceny EBM-industrial.
Nowy materiał zawiera wiele wspaniałych, klubowych hitów jak "Tanzbefehl", "Phönix" czy "Kampfbereit", jak również nowy hymn i pierwszy singiel z tej płyty, "Der letzte Tanz". Fani znajdą na tym wydawnictwie również łagodniejsze, prawie melancholijne kawałki jak "Für immer" czy "Armed & Dangerous". Funker Vogt prezentuje się w najbardziej witalny i złożony sposób.

Lucifer's Aid - Control Yourself

2017-05-29 (Aktualności)

Debiut Lucifer's Aid zaatakował scenę ostrzejszego EBM. Szybko zyskał sympatię zarówno słuchaczy jak i mediów.
Wraz z nową limitowaną wersją MCD "Control Yourself" genialny Carl Nilsson uderza ponownie. Z mocną, rytmiczną i bezkompromisową siłą. 4 utwory które rozkręcą swoją energią alternatywne parkiety taneczne na całym świecie. Jako bonus brutalna wersja klasyka The Normal's, Daniela Miller'a, "T.V.O.D.".
Zespół wystąpi w Niemczech na 3 największych festiwalach muzycznych: Wave-Gotik-Treffen, Amphi Festival i NCN.
 

Mechanical Moth - Neverything

2017-05-26 (Aktualności)

"Neverything" to energetyczne wydawnictwo wypełnione marszem w średnim tempie. Nie uciekamy, nie wątpimy. "Neverything", połączenie słów nigdy i wszystko. To bieg szóstego albumu w historii grupy Mechanical Moth. Nic nie trwa wiecznie, ale przynajmniej możesz samemu zdecydować, kiedy chcesz zniknąć. Bo blisko 15 latach działalności, zespół nie ogląda się za siebie. Zamiast tego spoglądają poza krawędź na to, co na nich czeka. Ostatni lot jest krokiem naprzód. Chcemy towarzyszyć wam w tej ostatniej podróży.
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]