AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Daily Planet - Play Rewind Repeat

2017-05-23 (Aktualności)

Johan Baeckström i Jarmo Ollila znani jako Daily Planet powracają ze swoim trzecim wydawnictwem. Zespół zaistniał w połowie lat 90-tych singlem "Milky Way", po którym pojawił się niezwykle dobrze przyjęty album "The Tide". W 2014 grupa wydała długo oczekiwany krążek "Two". Szwedzka muzyka electronic pop w najlepszym wydaniu - piękne melodie prowadzone przez niezwykły wokal Jarmo Ollila i przywiązanie do detalu na każdym etapie produkcji Johana Baeckström'a. Gościnnie na wokalu w jednym z utworów wystąpił nikt inny jak sam Mac Austin, wokalista pochodzącej z Wielkiej Brytaniii grupy White Door.
Pierwsze 200 płyt będzie wydane w formie limitowanej, podpisanej i ręcznie numerowanej płyty 2CD, z dodatkowymi 8 utworami.
 

Metroland - 12x12

2017-05-21 (Aktualności)

Metroland zaprasza ponownie wszystkich w fascynującą podróż, obejmującą ponad 5 lat istnienia grupy, w postaci konceptualnego wydawnictwa w formie kompilacji 4CD zatytułowanej "12x12", która zawiera ponad 250 minut niespotykanych i wcześniej niepublikowanych utworów, remiksów lub ich wersji.
Album "12x12" głównie zawiera kawałki wcześniej niewydane w formie płyty, obok mnóstwa innych niewydanych utworów. Wszystkie 12 krążków, w tym najnowszy singiel "Cube", posiadają swoją przemyślaną grafikę. Każda z nich zawiera zdjęcia i historie dotyczące powstania zawartych na nich piosenek.
 

Alien Vampires - Evil Lasts Forever

2017-05-20 (Aktualności)

Celebrując wiele lat działalności oraz imponujący repertuar zespół wydaje specjalny album składający się z 6-CD, które sprawiają że nie tylko cały katalog grupy jest ponownie dostępny, ale ma zremasterowaną postać, a oprócz tego zawiera masę wcześniej niewydanego materiału i wyjątkowe nowe remiksy, wersje alternatywne i niespotykane kawałki! "Evil Lasts Forever" to ponad 450 minut dźwiękowej orgii podkreślającej jak potężny, bezkompromisowy i oryginalny jest w tworzeniu muzyki gang Alien Vampires!
Bezpośredni, prowokujący, prawdziwy, brudny, rewolucyjny i szokujący - to są słowa opisujące ten niepowtarzalny styl harsh dark elektro industrial metal.

Funker Vogt - Der letzte Tanz

2017-05-18 (Aktualności)

Oto specjalna EP-ka stanowiąca zapowiedź nowego albumu Funker Vogt ‘Code of Conduct'. Po kilku latach milczenia, Gerrit Thomas i Rene Dornbusch wkraczają ponownie na parkiety taneczne, w towarzystwie nikogo innego jak Chrisa L. (Agonoize/The Sexorcist) na wokalu! Oto ostre brzmienie z jakim Funker Vogt bez litości będzie atakował jak nigdy dotąd parkiety taneczne chwytliwymi utworami tanecznymi.
‘Der letzte Tanz' przyciąga potężną i wpadającą w ucho melodią, mając w sobie wszystko to co jest potrzebne aby stać się kolejnym wielkim przebojem. EP-ka zawiera 4 różne wersje tytułowego utworu, plus wyjątkowy kawałek w postaci ‘Blut und Schmerz'.

 

Stahlmann - Bastard

2017-05-17 (Aktualności)

Pierwszy singiel "Bastard/Nichts Spricht Wahre Liebe Frei" był tylko przedsmakiem tego, co czeka nas na nadchodzącym albumie "Bastard".
Nie tylko ze względu na swój wyjątkowy, srebrzysty image Stahlmann stał się jednym z najważniejszych zespołów gatunku. Oprócz swojego typowego, mocnego brzmienia, ostrych ale chwytliwych tekstów i niskiego, wyróżniającego się wokalu Marta, status zespołu potwierdzają również występy grupy na żywo.

Subterfuge - Blind to Reason

2017-05-16 (Aktualności)

Zupełnie nowy materiał to kulminacja w postaci albumu zawierającego 9 utworów o nazwie "Blind to Reason". Wcześniej porównywani do The Sisters Of Mercy, na nowym wydawnictwie również odwołują się do tej grupy. W wolniejszych piosenkach pojawiają się za to nawiązania do mroczniejszego stylu Depeche Mode. Jedna trzecia kawałków na nowej płycie została stworzona przez oryginalny skład w postaci Clifford Ennis i Rick Mullen, a muzyka Subterfuge wyewoluowała delikatnie w stronę bardziej wyrafinowanych dźwięków, jednak wciąż jest bardzo gotycka, mroczna i nasycona chwalebną melancholią, zarówno w tekstach jak i w brzmieniu.


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]