AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Lionhearts - Lionhearts

2017-05-25 (Aktualności)

Spinath do tej pory wykorzystywał swój talent wokalny w projektach Seabound, Ghost & Writer, Edge of Dawn, podczas gdy muzykę tworzyli współpracownicy. Natomiast dla Lionhearts Spinath tworzy własne utwory zupełnie sam. Debiutancki album o tym samym tytule wyprodukował Ben Lukas Boysen (Hecq), który również stworzył dwa powalające remiksy dla innych projektów Spinatha. "Lionhearts" wydany jest w formie podwójnego CD, oba zawierają ten sam materiał, z tym że jeden z nich to "ciągły miks", a drugi to regularna płyta z osobnymi utworami.

 

Bloody Dead and Sexy - Crucifixion Please

2017-05-24 (Aktualności)

Bloody Dead and Sexy, bohaterowie nowoczesnego deathrocka powracają! Z okazji 20-lecia swojego istnienia, wydają kompilację zawierającą najlepsze utwory i wcześniej niewydany materiał. Ten album zostanie zaprezentowany również na Wave Gotik Treffen, gdzie Bloody Dead and Sexy zagrają w oryginalnym składzie znanym z ich pierwszego wydawnictwa. Po raz pierwszy od 14 lat, klasyczne kawałki jak "Bloody Rose" i "Hey Ho Armageddon!" zostaną zagrane na gitarze przez d'hAmma.
 

Daily Planet - Play Rewind Repeat

2017-05-23 (Aktualności)

Johan Baeckström i Jarmo Ollila znani jako Daily Planet powracają ze swoim trzecim wydawnictwem. Zespół zaistniał w połowie lat 90-tych singlem "Milky Way", po którym pojawił się niezwykle dobrze przyjęty album "The Tide". W 2014 grupa wydała długo oczekiwany krążek "Two". Szwedzka muzyka electronic pop w najlepszym wydaniu - piękne melodie prowadzone przez niezwykły wokal Jarmo Ollila i przywiązanie do detalu na każdym etapie produkcji Johana Baeckström'a. Gościnnie na wokalu w jednym z utworów wystąpił nikt inny jak sam Mac Austin, wokalista pochodzącej z Wielkiej Brytaniii grupy White Door.
Pierwsze 200 płyt będzie wydane w formie limitowanej, podpisanej i ręcznie numerowanej płyty 2CD, z dodatkowymi 8 utworami.
 

Metroland - 12x12

2017-05-21 (Aktualności)

Metroland zaprasza ponownie wszystkich w fascynującą podróż, obejmującą ponad 5 lat istnienia grupy, w postaci konceptualnego wydawnictwa w formie kompilacji 4CD zatytułowanej "12x12", która zawiera ponad 250 minut niespotykanych i wcześniej niepublikowanych utworów, remiksów lub ich wersji.
Album "12x12" głównie zawiera kawałki wcześniej niewydane w formie płyty, obok mnóstwa innych niewydanych utworów. Wszystkie 12 krążków, w tym najnowszy singiel "Cube", posiadają swoją przemyślaną grafikę. Każda z nich zawiera zdjęcia i historie dotyczące powstania zawartych na nich piosenek.
 

Alien Vampires - Evil Lasts Forever

2017-05-20 (Aktualności)

Celebrując wiele lat działalności oraz imponujący repertuar zespół wydaje specjalny album składający się z 6-CD, które sprawiają że nie tylko cały katalog grupy jest ponownie dostępny, ale ma zremasterowaną postać, a oprócz tego zawiera masę wcześniej niewydanego materiału i wyjątkowe nowe remiksy, wersje alternatywne i niespotykane kawałki! "Evil Lasts Forever" to ponad 450 minut dźwiękowej orgii podkreślającej jak potężny, bezkompromisowy i oryginalny jest w tworzeniu muzyki gang Alien Vampires!
Bezpośredni, prowokujący, prawdziwy, brudny, rewolucyjny i szokujący - to są słowa opisujące ten niepowtarzalny styl harsh dark elektro industrial metal.

Funker Vogt - Der letzte Tanz

2017-05-18 (Aktualności)

Oto specjalna EP-ka stanowiąca zapowiedź nowego albumu Funker Vogt ‘Code of Conduct'. Po kilku latach milczenia, Gerrit Thomas i Rene Dornbusch wkraczają ponownie na parkiety taneczne, w towarzystwie nikogo innego jak Chrisa L. (Agonoize/The Sexorcist) na wokalu! Oto ostre brzmienie z jakim Funker Vogt bez litości będzie atakował jak nigdy dotąd parkiety taneczne chwytliwymi utworami tanecznymi.
‘Der letzte Tanz' przyciąga potężną i wpadającą w ucho melodią, mając w sobie wszystko to co jest potrzebne aby stać się kolejnym wielkim przebojem. EP-ka zawiera 4 różne wersje tytułowego utworu, plus wyjątkowy kawałek w postaci ‘Blut und Schmerz'.

 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]