AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Erdling - Supernova

2017-03-15 (Aktualności)

Nie można ich zatrzymać. Nie dalej jak rok po wydaniu debiutanckiego krążka, który odniósł spory sukces, ciężko pracujący kwartet, dowodzony przez Neilla Devin'a, dostarcza wybuchowego następcę, sprytnie zatytułowanego "Supernova".
"Supernova" jest bardziej ostra, mroczna i zagrażająca, zawiera znacznie bardziej dojrzałą wersję Erdling: przebojowego potwora, na którego składają się chwytliwe melodie i ciągłe zmagania w niemieckich tekstach, precyzja ciężkich gitarowych riffów, dudniąca maszyna rytmów i elektroniki.
Album będzie również wydany jako 2CD ekskluzywnej formie, z bonusowym remiksami, wersjami alternatywnymi i reinterpretacjami nowych utworów, w wykonaniu Marca Görtz'a z Caliban, To The Rats And Wolves, Heldmaschine, Andy Brings (ex-Sodom, Double Crush Syndrome) i Calibre Infinite.
 

This Morn Omina - Kundalini Rising

2017-03-14 (Aktualności)

Nadchodzi nowy album This Morn Omina "Kundalini Rising".
Coś ważnego się zbliża. "Niczym sycząca kobra, powoli wyłaniająca się z ciemności" - tak oto duet, składający się z założyciela, Mika Goedrijk'a i Karolusa Lerocq'a, który dołączył do składu w 2010, opisuje swóją dziewiątą płytę studyjną.
Dużą zmianę w tworzeniu ich muzyki stanowi fakt, że po raz pierwszy w historii, TMO nagrali dwa utwory wokalne.
Podczas gdy pierwszy krążek jest mocny i ekstatyczny, drugi buduje atmosferę, którą można łatwo zidentyfikować z tematem apokalipsy.
 

Beauty of Gemina - Minor Sun–Live in Zürich

2017-03-13 (Aktualności)

Po pełnej sukcesów europejskiej trasie zespołu, nadszedł czas aby geniusz, wokalista i autor tekstów, Michael Sele wraz ze swoją grupą zaprezentowali ostatni album "Minor Sun" w swoim mieście Zürich. Spektakularny koncert miał miejsce w legendarnym klubie X-TRA Limmathaus Club, 19 listopada 2016, będąc jednym z najjaśniejszych punktów w karierze muzyków. Ten bogaty digipak zawiera masę różnych wyjątkowych materiałów i zdjęć, w formie 40-stronnicowej wkładki.

DNR & DO - DNR & DO

2017-03-10 (Aktualności)

Johan Hellqvist i Erik Frankel znani jako DNR & DO, dojrzeli w końcu do tego, aby wydać swoją pierwszą EP-kę, mając na koncie już dwa single (Huvuden Skall Rulla i Vädergud).
DNR & DO gra chwytliwy electronic pop, z mocną produkcją i tekstami, które sprawią, że można dwa czy trzy razy nad nimi się zastanowić. Płyta spodoba się zarówno fanom Kite i Vanligt Folk, jak również miłośnikom indie pop.
 

NamNamBulu - Borders

2017-03-09 (Aktualności)

To już 14 lat minęło, odkąd spektakularny debiut "Distances" NamNamBulu, niczym burza zawładnął światową sceną elektropop. Ale zespół niespodziewanie zakończył działalność w 2006. Jednak ich przebojowe klubowe hity, takie jak "Memories", "Now or Never", "Beaten" czy "Alone" nigdy tak naprawdę nie zniknęły.
Potem, zupełnie niespodziewanie, grupa ponownie zwarła szyki w 2014, wydając nowy singiel "Sorry".
A teraz, w 2017, muzycy powracają ze świetnym, drugim wydawnictwem zatytułowanym "Borders".
10 nowych utworów, to prawie 60 minut charyzmatycznej muzyki, chwytliwego, nowego brzmienia, które stworzyli: autor tekstów - Vasi Vallis i wokalista - Henrik Iversen.
 

Staubkind - An jedem einzelnen Tag

2017-03-08 (Aktualności)

Na "An jedem einzelnen Tag" Louis Manke raz jeszcze dzieli się emocjonalnymi chwilami za pomocą chwytliwych harmonii dźwięku. Napędzany przez nadzieję i niesłabnące spojrzenie w przyszłość sprawia, że nowe utwory bezpośrednio trafiają do słuchacza, napełniając lekkością i pewnością, za pomocą pogodnego brzmienia i tekstów. Weterani produkcji, w postaci takich artystów jak Henning Verlage (Unheilig) i Ingo Politz (Silly, Silbermond, Joris) zapewnili, że pomysły Louisa Manke nabrały nowoczesnego brzmienia, które nie cofa się przed byciem wielkim.


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]