AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Cygnosic - Siren

2017-03-23 (Aktualności)

Ta limitowana edycja CD w formie wyjątkowego digibooka z przepięknie sfotografowanymi tekstami w formie książeczki, jak miało to miejsce w poprzednich wydawnictwach CygnosiC. 5 album CygnosiC. 12 utworów perfekcyjnego i mocnego dark elektro, testament artysty u szczytu kreatywnych możliwości.
Na każdym albumie Georg Psaroudakis odnajduje nowe wątki, które wspierają jego niespotykany arsenał umiejętności tworzenia tekstów, podczas gdy brzmienie przez niego produkowane ma wciąż ten charakterystyczny znak rozpoznawczy, jaki sprawił, że CygnosiC jest ulubieńcem sceny i jest tak poszukiwany jako autor remiksów. "Siren" nie jest wyjątkiem.

X Marks the Pedwalk - Secrets

2017-03-23 (Aktualności)

Sevren Ni-Arb i wokalistka Estefanía po raz kolejny wyprodukowali 9 fascynujących utworów elektro, które tylko czekają na to, aby je odkryć. Mocne i spójne brzmienie osadzone jest w przeszłości muzyki elektronicznej, tropiąc emocje swojego pochodzenia.
Ciepłe, analogowe syntezatory, pulsujące brzmienie sekwenserów i potężne rytmy nadają klimatu retro tej muzyce, jednak dźwięk jest nowy, współczesny i wyjątkowy. Dopracowane aranżacje i kreatywna róznorodność brzmienia, które dopełniają chwytliwe melodie wraz z wokalami Sevrena i Estefaníi, tylko zwiększają niezwykłą klimatyczność tego albumu.
Od porywającego "Masterpiece " i "Photomatique" aż po melancholijnie posępny "Ghost" i "Breathe", przebojowy "One Time" i monumentalny "Crankmachine", XMTP rozsiewa swoje dostojne i dramatyczne brzmienie.

Centhron - Allvater

2017-03-21 (Aktualności)

Na najnowszym albumie "Allvater" Centhron oddaje hołd dawnym bogom swoimi fajerwerkami harsh electronic!
Prowokujący, erotyczny, agresywny, mroczny, melodyjny, chwytliwy, klimatyczny, nagrany z nowym keyboardzistą i wokalistką Sandrą Schmidt.
To najbardziej udany krążek od czasu wydanego w 2001 albumu. Zespół szykuje dwa wideoklipy. Utwory "Allvater" i "Deutsches Land" nabiorą wściekłego wyrazu!
Piosenkę "De Sade" grupa nagrała przy udziale Melanie Neuhöfer, a jej klasyczna barwa głosu nadała całości niezwykłego klimatu!
 

Aeverium - Time

2017-03-20 (Aktualności)

Na swoim drugim wydawnictwie, grająca nowoczesny metal grupa Aeverium odnajduje idealny balans pomiędzy symfonicznym, przebojowym brzmieniem a współczesną ostrością grania.
Drugi krążek "Time" wynosi wyjątkową fuzję stylów na zupełnie nowy poziom. Ostre momenty zostały umocnione, a przejście do symfonicznych elementów następuje w bardziej gładki sposób, tak aby eksplozja emocji, agresji i obrazowego dostojeństwa była jeszcze bardziej intensywna. Co więcej, wraz z pierwszymi riffami "Hunted" czy też  "What About Me", brzmienie oparte jest na pulsującej elektronice, które przypomina początki Linkin Park czy Disturbed.
 

Ketvector - Fig. 23

2017-03-20 (Aktualności)

Ketvector, założyli Justin Bennett (Skinny Puppy / Askew) i Stefano Rossello (Bahntier / Detune-X). Zespół powraca teraz z długo oczekiwanym następcą pochodzącego z 2008 debiutu "The Infinite Regress". Nowy album "Fig. 23" to konceptualna podróż poprzez jazzowe elektro noir, trip-hop inspirowany psychodelią i eksperymentalne rzeźby noise. W odróżnieniu od pierwszego wydawnictwa, nowa płyta prezentuje wokal i współpracę z innymi zaprzyjaźnionymi twórcami, do których należą tacy artyści jak Nivek Ogre ze Skinny Puppy, Edward Ka-Spel i The Legendary Pink Dots, Groovie Mann i Buzz McCoy z My Life With The Thrill Kill Kult, Ryan Wildstar i Doriandra Smith z EXP, i wielu innych. Marzycielska podróż tworzy niewiarygodną i obrazową atmosferę jaka szokuje, hipnotyzuje i relaksuje.

Voyou - Houseman

2017-03-17 (Aktualności)

Wraz ze swoim projektem Voyou, Andy Düx i Udo Niebergall zdobyli parkiety taneczne i listy przebojów na całym świecie. CD zawiera aż 13 potężnych klubowych hitów, od znanych producentów muzycznych.
Oprócz klasycznego już "Houseman", który został cyfrowo zremasterowany przez Guido Fricke (Audion-X), wydawnictwo zawiera również drugi singiel "Radio Bostich", klubowy kawałek "The Ten Commandments", jak również wersję z lat 90-tych "Houseman".
Płyta jest ściśle limitowana, a jako specjalny bonus zawiera również dwa najnowsze remiksy w wykonaniu DJ Dominatrix!

 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]