AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

DNR & DO - DNR & DO

2017-03-10 (Aktualności)

Johan Hellqvist i Erik Frankel znani jako DNR & DO, dojrzeli w końcu do tego, aby wydać swoją pierwszą EP-kę, mając na koncie już dwa single (Huvuden Skall Rulla i Vädergud).
DNR & DO gra chwytliwy electronic pop, z mocną produkcją i tekstami, które sprawią, że można dwa czy trzy razy nad nimi się zastanowić. Płyta spodoba się zarówno fanom Kite i Vanligt Folk, jak również miłośnikom indie pop.
 

NamNamBulu - Borders

2017-03-09 (Aktualności)

To już 14 lat minęło, odkąd spektakularny debiut "Distances" NamNamBulu, niczym burza zawładnął światową sceną elektropop. Ale zespół niespodziewanie zakończył działalność w 2006. Jednak ich przebojowe klubowe hity, takie jak "Memories", "Now or Never", "Beaten" czy "Alone" nigdy tak naprawdę nie zniknęły.
Potem, zupełnie niespodziewanie, grupa ponownie zwarła szyki w 2014, wydając nowy singiel "Sorry".
A teraz, w 2017, muzycy powracają ze świetnym, drugim wydawnictwem zatytułowanym "Borders".
10 nowych utworów, to prawie 60 minut charyzmatycznej muzyki, chwytliwego, nowego brzmienia, które stworzyli: autor tekstów - Vasi Vallis i wokalista - Henrik Iversen.
 

Staubkind - An jedem einzelnen Tag

2017-03-08 (Aktualności)

Na "An jedem einzelnen Tag" Louis Manke raz jeszcze dzieli się emocjonalnymi chwilami za pomocą chwytliwych harmonii dźwięku. Napędzany przez nadzieję i niesłabnące spojrzenie w przyszłość sprawia, że nowe utwory bezpośrednio trafiają do słuchacza, napełniając lekkością i pewnością, za pomocą pogodnego brzmienia i tekstów. Weterani produkcji, w postaci takich artystów jak Henning Verlage (Unheilig) i Ingo Politz (Silly, Silbermond, Joris) zapewnili, że pomysły Louisa Manke nabrały nowoczesnego brzmienia, które nie cofa się przed byciem wielkim.

Aegri Somnia - Endtime Psalms

2017-03-07 (Aktualności)

Aegri Somnia powraca z długo oczekiwanym albumem "Endtime Psalms".
Pomruki "Endtime Psalms" rozbrzmiewają w wypalonych budynkach. W oczekiwaniu na nieuniknioną śmierć, w miarę jak ciemnieje niebo. Czarny dym unosi się ze zniszczonych okien. Rodzimy się z gwiezdnego pyłu, ale jesteśmy marionetkami w bezmyślnej rozgrywce zmanipulowanej przez DNA, zwanej życiem.
Głębokie, analogowe drony, grzmią pod ciężkimi butami ludzkiej maszyny. Aegri Somnia nagrywa w terenie i manipuluje dźwiękiem z chirurgiczną precyzją.

Stworzony przez - Jurica Santek; grafika i mastering - Simon Heath.

 

Scout Paré-Phillips - Door Left Open

2017-03-06 (Aktualności)

Scout wzięła papier i długopis, tworząc cykl utworów, które w piękny i bolesny sposób odzwierciedlają jej poczucie straty. Album eksploruje intymne tematy, przez co piosenki mają nieskończony ciężar – podczas gdy mocno zakorzenione są na ziemi, poruszane przez nie tematy jak utracona i odnaleziona miłość, rozbrzmiewają niczym fale dźwiękowe, klimatycznie unosząc się tu i ówdzie. Scout ponownie otwiera swoje rany, następnie je zszywa, wykorzystując jedyne narzędzie jakie posiada – operuje bez cenzury potężnym wokalem, tworząc za jego pomocą ściany nawiedzonego, ambientowego brzmienia.

SIJ - The Time Machine

2017-03-05 (Aktualności)

Na albumie "The Time Machine" SIJ odkrywa Podróże w Czasie.
The Time Machine przenosi nas w przód i w tył w czasie. Od dawnych cywilizacji, gdzie gwar rozbrzmiewa w zatłoczonych świątyniach. Aż po nadchodzącą karę w postaci przyszłości pozbawionej człowieczeństwa. Przeszywający dźwięk pękającego paradoksu. Na naszych stopach odbija się błękitne niebo na pustyni zbitych luster.
Kojąca mieszanka ciepłych nagrań w terenie, z jasnymi oznaczeniami odległych instrumentów.

Stworzony przez - Vladislav Sikach; grafika i mastering - Simon Heath.

 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]