AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

X Marks the Pedwalk - Secrets

2017-03-23 (Aktualności)

Sevren Ni-Arb i wokalistka Estefanía po raz kolejny wyprodukowali 9 fascynujących utworów elektro, które tylko czekają na to, aby je odkryć. Mocne i spójne brzmienie osadzone jest w przeszłości muzyki elektronicznej, tropiąc emocje swojego pochodzenia.
Ciepłe, analogowe syntezatory, pulsujące brzmienie sekwenserów i potężne rytmy nadają klimatu retro tej muzyce, jednak dźwięk jest nowy, współczesny i wyjątkowy. Dopracowane aranżacje i kreatywna róznorodność brzmienia, które dopełniają chwytliwe melodie wraz z wokalami Sevrena i Estefaníi, tylko zwiększają niezwykłą klimatyczność tego albumu.
Od porywającego "Masterpiece " i "Photomatique" aż po melancholijnie posępny "Ghost" i "Breathe", przebojowy "One Time" i monumentalny "Crankmachine", XMTP rozsiewa swoje dostojne i dramatyczne brzmienie.

Centhron - Allvater

2017-03-21 (Aktualności)

Na najnowszym albumie "Allvater" Centhron oddaje hołd dawnym bogom swoimi fajerwerkami harsh electronic!
Prowokujący, erotyczny, agresywny, mroczny, melodyjny, chwytliwy, klimatyczny, nagrany z nowym keyboardzistą i wokalistką Sandrą Schmidt.
To najbardziej udany krążek od czasu wydanego w 2001 albumu. Zespół szykuje dwa wideoklipy. Utwory "Allvater" i "Deutsches Land" nabiorą wściekłego wyrazu!
Piosenkę "De Sade" grupa nagrała przy udziale Melanie Neuhöfer, a jej klasyczna barwa głosu nadała całości niezwykłego klimatu!
 

Aeverium - Time

2017-03-20 (Aktualności)

Na swoim drugim wydawnictwie, grająca nowoczesny metal grupa Aeverium odnajduje idealny balans pomiędzy symfonicznym, przebojowym brzmieniem a współczesną ostrością grania.
Drugi krążek "Time" wynosi wyjątkową fuzję stylów na zupełnie nowy poziom. Ostre momenty zostały umocnione, a przejście do symfonicznych elementów następuje w bardziej gładki sposób, tak aby eksplozja emocji, agresji i obrazowego dostojeństwa była jeszcze bardziej intensywna. Co więcej, wraz z pierwszymi riffami "Hunted" czy też  "What About Me", brzmienie oparte jest na pulsującej elektronice, które przypomina początki Linkin Park czy Disturbed.
 

Ketvector - Fig. 23

2017-03-20 (Aktualności)

Ketvector, założyli Justin Bennett (Skinny Puppy / Askew) i Stefano Rossello (Bahntier / Detune-X). Zespół powraca teraz z długo oczekiwanym następcą pochodzącego z 2008 debiutu "The Infinite Regress". Nowy album "Fig. 23" to konceptualna podróż poprzez jazzowe elektro noir, trip-hop inspirowany psychodelią i eksperymentalne rzeźby noise. W odróżnieniu od pierwszego wydawnictwa, nowa płyta prezentuje wokal i współpracę z innymi zaprzyjaźnionymi twórcami, do których należą tacy artyści jak Nivek Ogre ze Skinny Puppy, Edward Ka-Spel i The Legendary Pink Dots, Groovie Mann i Buzz McCoy z My Life With The Thrill Kill Kult, Ryan Wildstar i Doriandra Smith z EXP, i wielu innych. Marzycielska podróż tworzy niewiarygodną i obrazową atmosferę jaka szokuje, hipnotyzuje i relaksuje.

Voyou - Houseman

2017-03-17 (Aktualności)

Wraz ze swoim projektem Voyou, Andy Düx i Udo Niebergall zdobyli parkiety taneczne i listy przebojów na całym świecie. CD zawiera aż 13 potężnych klubowych hitów, od znanych producentów muzycznych.
Oprócz klasycznego już "Houseman", który został cyfrowo zremasterowany przez Guido Fricke (Audion-X), wydawnictwo zawiera również drugi singiel "Radio Bostich", klubowy kawałek "The Ten Commandments", jak również wersję z lat 90-tych "Houseman".
Płyta jest ściśle limitowana, a jako specjalny bonus zawiera również dwa najnowsze remiksy w wykonaniu DJ Dominatrix!

 

Ost+Front - Fiesta de Sexo

2017-03-16 (Aktualności)

Ost+Front powracają, zapraszając uprzejmie na "Fiesta de Sexo!" Singiel jest ściśle limitowanym digipakiem zawierającym utwór tytułowy, wyjątkowe remiksy, dema i kowery.
Łącząc siły z legendą hard-elektro/elektro-punk, jaką jest Erk Aicrag (Hocico/Rabia Sorda), zapraszają na parującą energią "Fiesta de Sexo".
Limitowany MCD zawiera utwór tytułowy w wersji z albumu, jak również wcześniej nie wydane demo i trzy wyjątkowe remiksy w wykonaniu Rabia Sorda, Larva i Among The Living, z których każdy ma unikalny wkład danego zespołu.
Po drugie, artyści zmienili przebój Miley Cyrus "Wrecking Ball" w mocny metalowy hit z potężnym wokalem, przy udziale Ulrike Goldmann z Blutengel.
Co więcej, brytyjski elektro-popowy zespół Massive Ego zmienił utwór "Nein" w pełni klubowy kawałek, podczas gdy Krankheit nagrali wysoce agresywną wersję klasycznego już "Liebeslied."
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]