AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Centhron - Allvater

2017-03-21 (Aktualności)

Na najnowszym albumie "Allvater" Centhron oddaje hołd dawnym bogom swoimi fajerwerkami harsh electronic!
Prowokujący, erotyczny, agresywny, mroczny, melodyjny, chwytliwy, klimatyczny, nagrany z nowym keyboardzistą i wokalistką Sandrą Schmidt.
To najbardziej udany krążek od czasu wydanego w 2001 albumu. Zespół szykuje dwa wideoklipy. Utwory "Allvater" i "Deutsches Land" nabiorą wściekłego wyrazu!
Piosenkę "De Sade" grupa nagrała przy udziale Melanie Neuhöfer, a jej klasyczna barwa głosu nadała całości niezwykłego klimatu!
 

Aeverium - Time

2017-03-20 (Aktualności)

Na swoim drugim wydawnictwie, grająca nowoczesny metal grupa Aeverium odnajduje idealny balans pomiędzy symfonicznym, przebojowym brzmieniem a współczesną ostrością grania.
Drugi krążek "Time" wynosi wyjątkową fuzję stylów na zupełnie nowy poziom. Ostre momenty zostały umocnione, a przejście do symfonicznych elementów następuje w bardziej gładki sposób, tak aby eksplozja emocji, agresji i obrazowego dostojeństwa była jeszcze bardziej intensywna. Co więcej, wraz z pierwszymi riffami "Hunted" czy też  "What About Me", brzmienie oparte jest na pulsującej elektronice, które przypomina początki Linkin Park czy Disturbed.
 

Ketvector - Fig. 23

2017-03-20 (Aktualności)

Ketvector, założyli Justin Bennett (Skinny Puppy / Askew) i Stefano Rossello (Bahntier / Detune-X). Zespół powraca teraz z długo oczekiwanym następcą pochodzącego z 2008 debiutu "The Infinite Regress". Nowy album "Fig. 23" to konceptualna podróż poprzez jazzowe elektro noir, trip-hop inspirowany psychodelią i eksperymentalne rzeźby noise. W odróżnieniu od pierwszego wydawnictwa, nowa płyta prezentuje wokal i współpracę z innymi zaprzyjaźnionymi twórcami, do których należą tacy artyści jak Nivek Ogre ze Skinny Puppy, Edward Ka-Spel i The Legendary Pink Dots, Groovie Mann i Buzz McCoy z My Life With The Thrill Kill Kult, Ryan Wildstar i Doriandra Smith z EXP, i wielu innych. Marzycielska podróż tworzy niewiarygodną i obrazową atmosferę jaka szokuje, hipnotyzuje i relaksuje.

Voyou - Houseman

2017-03-17 (Aktualności)

Wraz ze swoim projektem Voyou, Andy Düx i Udo Niebergall zdobyli parkiety taneczne i listy przebojów na całym świecie. CD zawiera aż 13 potężnych klubowych hitów, od znanych producentów muzycznych.
Oprócz klasycznego już "Houseman", który został cyfrowo zremasterowany przez Guido Fricke (Audion-X), wydawnictwo zawiera również drugi singiel "Radio Bostich", klubowy kawałek "The Ten Commandments", jak również wersję z lat 90-tych "Houseman".
Płyta jest ściśle limitowana, a jako specjalny bonus zawiera również dwa najnowsze remiksy w wykonaniu DJ Dominatrix!

 

Ost+Front - Fiesta de Sexo

2017-03-16 (Aktualności)

Ost+Front powracają, zapraszając uprzejmie na "Fiesta de Sexo!" Singiel jest ściśle limitowanym digipakiem zawierającym utwór tytułowy, wyjątkowe remiksy, dema i kowery.
Łącząc siły z legendą hard-elektro/elektro-punk, jaką jest Erk Aicrag (Hocico/Rabia Sorda), zapraszają na parującą energią "Fiesta de Sexo".
Limitowany MCD zawiera utwór tytułowy w wersji z albumu, jak również wcześniej nie wydane demo i trzy wyjątkowe remiksy w wykonaniu Rabia Sorda, Larva i Among The Living, z których każdy ma unikalny wkład danego zespołu.
Po drugie, artyści zmienili przebój Miley Cyrus "Wrecking Ball" w mocny metalowy hit z potężnym wokalem, przy udziale Ulrike Goldmann z Blutengel.
Co więcej, brytyjski elektro-popowy zespół Massive Ego zmienił utwór "Nein" w pełni klubowy kawałek, podczas gdy Krankheit nagrali wysoce agresywną wersję klasycznego już "Liebeslied."
 

Erdling - Supernova

2017-03-15 (Aktualności)

Nie można ich zatrzymać. Nie dalej jak rok po wydaniu debiutanckiego krążka, który odniósł spory sukces, ciężko pracujący kwartet, dowodzony przez Neilla Devin'a, dostarcza wybuchowego następcę, sprytnie zatytułowanego "Supernova".
"Supernova" jest bardziej ostra, mroczna i zagrażająca, zawiera znacznie bardziej dojrzałą wersję Erdling: przebojowego potwora, na którego składają się chwytliwe melodie i ciągłe zmagania w niemieckich tekstach, precyzja ciężkich gitarowych riffów, dudniąca maszyna rytmów i elektroniki.
Album będzie również wydany jako 2CD ekskluzywnej formie, z bonusowym remiksami, wersjami alternatywnymi i reinterpretacjami nowych utworów, w wykonaniu Marca Görtz'a z Caliban, To The Rats And Wolves, Heldmaschine, Andy Brings (ex-Sodom, Double Crush Syndrome) i Calibre Infinite.
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]