AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Council of Nine, Alphaxone, Xerxes The Dark, Wolves and Horses - Tomb of Seers

2017-02-12 (Aktualności)

"Tomb of Seers" to drugi album z serii "Tomb". Tym razem 4 artystów grających ambient połączyło siły, aby zanurzyć się głęboko w historię. Odkryj gigantyczne, mistyczne monumenty i korzenie magii. Odwiedź tajne bractwa i medytuj na wprost rozpadających się kamiennych świątyń. Otwórz swoje trzecie oko i znajdź antyczne centrum jasnowidzenia.
Mroczne drony i ogromne ściany brzmienia zabiorą cię w miejsca odległe w czasie.

Stworzony i wyprodukowany przez: Council of Nine, Alphaxone, Xerxes The Dark, Wolves and Horses.
Grafika i mastering: Simon Heath.

Depeche Mode - Spirit

2017-02-10 (Aktualności)

Nowy album Depeche Mode "Spirit" pojawi się w wersji cyfrowej i standardowej, jako 12-utworowe wydawnictwo. Zespół planuje również ekskluzywną wersję w postaci 2CD, która zawierać będzie również specjalną, 28-stronnicową książeczkę, z wyjątkową grafiką i zdjęciami, a do tego 5 remiksów, w wykonaniu samego Depeche Mode, Matrixxman i Kurta Uenala, na płycie zatytułowanej ‘Jungle Spirit Mixes’. Za grafikę i zdjęcia towarzyszące albumowi Depeche Mode odpowiada znany, długoletni współpracownik i twórca filmowy Anton Corbijn.

Deine Lakaien - XXX-The 30 Years Retrospective

2017-02-09 (Aktualności)

Ten album ukazał się w październiku ubiegłego roku, ale w związku z problemami natury prawnej, dopiero teraz można go nabyć na całym świecie! 30 lat, 30 utworów, od jednego z najbardziej znanych zespołów darkwave w Niemczech! Wydawnictwo ma formę digipaku z wkładką mającą 8 stron. CD1 zawiera 15 najbardziej znanych utworów grupy, w porządku chronologicznym, w tym wiele przebojowych singli. Również porządek chronologiczny został zachowany na CD2, który zawiera tak zwane 'sekretne przeboje' duetu, a do tego trzy bardzo interesujące remiksy 'Colour'ize', czyli pierwszego utwóru, jaki nagrała grupa, 'Love Me to the End', jeden z najbardziej udanych utworów w ich karierze i 'Kasmodiah', z tego samego krążka.
 

Chris Pohl - Lebe deinen Traum

2017-02-08 (Aktualności)

Chris Pohl w swojej pierwszej książce "Lebe deinen Traum", pozwala wejrzeć daleko w swoją przeszłość, jak również w historię Blutengel i wszystkich swoich projektów. Książka odsłania jak Chris Pohl stał się tym, kim jest dzisiaj, jak powstawały jego projekty, i dostarcza najbardziej wnikliwe spojrzenie w rozwój jego najbardziej znanego projektu.
"Lebe deinen Traum" to czysty, niefiltrowany Chris Pohl, w swoich własnych słowach, w 100% subiektywny i autentyczny. Książka zawiera również kompletną listę wszystkich nagrań w jakich brał udział Chris Pohl, do tego okładkę, wcześniej niepokazywane zdjęcia, w tym te z prywatnego archiwum Chrisa Pohl'a z wczesnej młodości, ekskluzywną sesję zdjęciową, jak również wiele migawek zza kulis.

Monolog - Conveyor

2017-02-07 (Aktualności)

Projekt Madsa Lindgren’a Monolog wciąż się zmienia, dążąc do ekstremum, w ramach poszukiwań muzycznych, technicznych i emocjonalnych. Czy są to młócące bębny, czy delikatne harmonie, te muzyczne rejony tętnią życiem przez łączenie silnych kontrastów. Album 'Conveyor’ prezentuje ostatnie działania artysty w mocniejszym, bardziej intensywnym wydaniu, będącym bardziej bezpośrednią formą wyrazu, jakiej wcześniej nie słyszeliśmy w dokonaniach Monolog. Genialnie wyprodukowany i starannie skomponowany, zawiera dziesięć intensywnych, porywających utworów, zapewniających ścianę mocnych bitów, potężnych linii basów i dronów, majestatyczne syntezatory i dobrze wkomponowane sample.

The Godfathers - A Big Bad Beautiful Noise

2017-02-06 (Aktualności)

Legendarny brytyjski zespół The Godfathers powraca z triumfalnym hukiem! Znany z takich niezwykle cenionych i wpływowych albumów jak 'Birth School Work Death' i 'Hit By Hit', które sprawiły że krytycy i fani na całym świecie od dziesięcioleci cierpią na ślinotok, nowe wydawnictwo łączy ich znak rozpoznawczy w postaci pierwotnego rock and rolla, niezwykle melodyjnych przebojów i ostrych gitar z wytrwałym, lirycznym nastawieniem.
 


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]