AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Mindless Self Indulgence - You'll Rebel To Anything

2017-02-22 (Aktualności)

Reedycja Mindless Self Indulgence albumu "You'll Rebel To Anything" zawiera bonusowy materiał w postaci 2 wyjątkowych, niebieskich, przejrzystych LP. Dodatkowe utwory nie znalazły się na pierwotnie wydanej płycie. Wydawnictwo jest limitowane do 1000 sztuk na całym świecie.

Die Form - Psychic Poison

2017-02-21 (Aktualności)

Napędzany przez niezwykle nonszalancki, soczysty bit old-school EBM, utwór tytułowy stanowi przedsmak tego, czym jest bunt przeciw nietolerancji i bestialstwu, czyli uroczą, mroczną mantrę otwartości, równych praw i liberalnej satysfakcji dla realizacji własnych pragnień. Jeśli cokolwiek napędzało kiedyś Die Form, to ich niezniszczalna wolna wola, niezłomna wiara w samych siebie. Już same tytuły trzech ekskluzywnych remiksów, towarzyszących temu błyszczącemy utworowi, dają dobre wrażenie co do tego, czego można się po nich spodziewać: "Submission Mix", "Mental Terror Mix" i "Kobol Mix", a jakie dodają ciekawych przypraw do bazy, interpretując utwór oryginalny jako futurystyczną, ostrą i hipnotyzującą mieszankę, która nic nie traci ze swoich podstawowych właściwości.

The Tear Garden - Have A Nice Trip

2017-02-20 (Aktualności)

Oto nadchodzi reedycja niesamowitego albumu "€œHave A Nice Trip"€ od psychodeliczno-industrialno-eksperymentalnego projektu Tear Garden. Działający już od dawna zespół to spotkanie takich wybitnych umysłów jak cEvin Key ze Skinny Puppy i Edward Ka-Spel z The Legendary Pink Dots. Abstrakcyjna muzyczna przyjaźń napotyka ezoteryczną poetykę w najlepszym możliwym wydaniu, zabierając nieustraszonego słuchacza w hipnotyzującą podróż umysłu.

Angelo Badalamenti - Evilenko

2017-02-18 (Aktualności)

Ścieżka dźwiękowa do filmu "Evilenko", którą stworzył Angelo Badalamenti, jest po raz pierwszy dostępna na limitowanym, kolorowym winylu.
Angelo Badalamenti jest jednym z najzdolniejszych współczesnych kompozytorów. Jego niezrównana współpraca z Davidem Lynch'em rozpoczęła się już w 1986, w czasie powstawania "Blue Velvet", przekształcając się następnie w artystyczną, estetyczną i nieporównywalną z niczym, konceptualną osmozę.
Album zawiera aż dwie wspaniałe wersje motywu przewodniego "Angels Go To Heaven", nagranego przy udziale utalentowanej wokalistki Dolores O’Riordan (The Cranberries).
 

Nachtmahr - Unbeugsam

2017-02-17 (Aktualności)

Thomas Rainer wciąż działa. Z każdym nowym albumem, EP-ką, występem, udowadnia żelazną wolę i niezmiennie wygrywa – na zawsze zmienił to, co dawne na gotyckiej scenie, poprzez swoją twórczość, estetykę i apokaliptyczne brzmienie, co wcześniej uczyniło przed nim niewielu artystów. Grafika, mundury, odwaga i lingwistyczne ustanowienie swojej własnej mody, to unikalne cechy rozpoznawcze jego towarzyszy. Teraz spogląda on w przeszłość, w swoje dotychczasowe kampanie po raz pierwszy. Nie ma lepszej nazwy niż "Unbeugsam", ciężko wyobrazić sobie inne, dla tej wyjątkowej, rozbudowanej retrospekcji. Dziesięć lat w postaci 2CD ‘Meilensteine' i ‘Raritäten' – to rzadkie i ekskluzywe 34 utwory i ponad 133 minuty nagrań, pieczołowicie zremasterowanych jak i dwie wkładki ze zdjęciami, tworzące aż 48 stron.

Massive Ego - Beautiful Suicide

2017-02-16 (Aktualności)

"Beautiful Suicide", nowy LP Massive Ego, kultowej, brytyjskiej grupy, olśniewa porywającymi hitami electro-pop. Zmiksowany przez duet Chris Pohl i Mario Rühlicke, krążek zawiera hit Boya George'a "Let Go" i klubowy wymiatacz "I Idolize You". "Beautiful Suicide" łączy chłodny szyk z ruchem new-romantic, z mroczną zakręconą ironią emocjonalną. Stylowe i chwytliwe electro-pop przeboje mają również solidną dawkę sarkazmu, przez co wydawnictwo jest jednym z bardziej imponujących dokonań w ostatnim czasie. Album wydany jest jako podwójne CD, z wyjątkowym bonusem w postaci pięciu dodatkowych, nowych utworów, a do tego zawiera remiksy w wykonaniu Blutengel, Ashbury Heights, Chrom, Ludovico Technique, Nature Of Wires, Ash Code i Neroargento.


Strony:
[< << 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >]