AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
BOY HARSHER + Hide | 31.05.22 | Hype Park, Kraków
Boy Harsher pojawi się w Warszawie i Krakowie by promować swój najnowszy album "The Runner (Original Soundtrack)", który ukazał się w styczniu br. Płyta jest dźwiękowym odpowiednikiem filmu pod tym samym tytułem, który Boy Harsher zrealizował w trakcie pandemii. Jest to horror wymieszany z meta-dokumentem ilustrującym proces powstawania płyty. Warto w tym miejscu przypomnieć, że członkowie zespołu poznali się na studiach filmowych.
Duet, który tworzą Jae Matthews i Augustus Miller, jest obecnie jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu minimal synth, choć sami swoją muzykę opisują po prostu jako "mroczną elektronikę".
Boy Harsher powstał w 2013 roku, w Northampton, Massachusetts w USA i najpierw był znany pod nazwą Teen Dreamz. W 2014 roku ukazała się pierwsza EPka duetu "Lesser Man", a w 2016 roku pierwszy album zatytułowany "Yr Body is Nothing", uzupełniona o EPkę "Country Girl" w 2017 i album "Careful" w 2019.
Dopełnieniem wieczoru będzie występ chicagowskiego duetu Hide.

Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

REGULAMIN: https://tinyurl.com/regulamin-DA
31.05.22 HYPE PARK, KRAKÓW ul. Kamienna 12
18:00 DRZWI
20:00 START KONCERTÓW
BILETY:
Biletomat: tinyurl.com/boyharsherKRK
GoOut: goout.net/pl/bilety/boy-harsher+hide/enhn/
Autor: khocico
Tłumacz: khocico
Źródło: / 2022-05-16 / Wydarzenia


Najnowsze komentarze: