AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Nowy singiel Weird Wolves - The Construct
Weird Wolves gotycko/elektroniczny duet założony w Teksasie przez Avę Gore i Raphaela Colantonio od 2018 roku konsekwentnie buduje grono fanów w wirtualnym świecie od kiedy to w 2019 roku ich pierwszy singiel Ghost Voices został oficjalną ścieżką dźwiękową w grach komputerowych.
Transmitowane na szeroką skalę koncerty Weird Wolves z łatwością i nie bez powodu przyciągają odbiorców z całego świata, swoim tajemniczym nieco fanatycznym brzmieniem, które łatwo sprawi że twoja dusza będzie tęskniła i prosiła o więcej...
Nowy singiel Weird Wolves – The Construct opowiada o szukaniu swojego miejsca w brutalnym świecie. Introspektywny, głęboki tekst piosenki porusza tematy rozczarowania, empatii i poczucia bycia uwięzionym w przytłaczającym społeczeństwie.
Klimatyczny utwór, porywająca perkusja i nawiedzony wokal tworzą poczucie niepokoju i napięcia trzymające w ciekawości słuchacza od samego początku do końca trwania The Construct.
Mieszanka alternatywnego rocka z elementami elektroniki która, z pewnością spodoba się wielbicielom takich formacji jak Muse czy Nine Inch Nails.
Autor: Panic
Tłumacz: Panic
Źródło: https://weirdwolves.lnk.to/TheConstruct / 2023-05-26 / Aktualności


Najnowsze komentarze: