AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Seabound - Everything

2016-12-01 (Aktualności)

"Everything" stanowi pełen zbiór utworów w wykonaniu Seabound. Wyjątkowy box zawiera każdy kawałek jaki Seabound wydali, do tego rzadkie dema, a wszystko to rozmieszczone jest na czternastu winylowych LP i przeniesione nie tracąc niczego na cyfrowe pliki wav na DVD. Bogaty zestaw zawiera również 96 stronnicową książkę w twardej oprawie, w której umieszczone są teksty, zdjęcia, grafika, prywatne zapiski zespołu, jak również słowo wprowadzające kultowego niemieckiego radiowego dj-a Ecki Stieg'a. Każdy box ma swój certyfikat autentyczności, jest ręcznie numerowany i podpisany przez Martina i Franka. "Everything" jest ściśle limitowane do 500 kopii na całym świecie.

THX - New World Order

2016-11-30 (Aktualności)

THX powstał w głowach czarodzieja dźwięku, Petera Schmidt'a i znanego producenta muzyki electronic/techno Andy Düx'a (Voyou, Overdrive Rec.). Reedycja tych historycznych czternastu utworów ukaże się na limitowanym CD. Długo oczekiwane wydawnictwa, takie jak "Living in Purgatory" czy winylowe single "Luv’n’Trust" i "Holy City Zoo", były prawdziwymi przebojami na parkietach tanecznych EBM/electro w latach 90-tych. Piosenki zostały zremasterowane przez Guido Fricke z Audion-X!

Paranoid - Never Too Late

2016-11-29 (Aktualności)

Drugi klasyczny album Paranoid w formie ściśle limitowanego CD wydany w liczbie 1000 kopii. Po "I still dominate you", drugi krążek Paranoid zatytułowany jest "Never too late" i dostarcza nam kolejne 17 (!) utworów od zespołu, w cyfrowo zremasterowanych wersjach, wśród których znalazły się również rzadkie i niewydane wcześniej utwory. Prawdziwy skarb dla wszystkich fanów.

Atropine - Assailant

2016-11-28 (Aktualności)

Po niezwykłym albumie "Recurring Nightmares", norweski duet jest gotowy zrobić wrażenie na swoich fanach kolejnym wspaniałym wydawnictwem, aż do ostatniego bitu automatu perkusyjnego. "Assailant" prezentuje piętnaście wysoce dopracowanych utworów EBM/Industrial, które charakteryzuje imponujący, ostry wokal, zdyscyplinowane rytmy automatu perkusyjnego, obsesyjne, niepokojące melodie z mocną, elektroniczną energią. "Assailant" wykracza daleko poza najlepsze oczekiwania: pochodzi z wyżyn kultury elektro.

Enmarta - The Hermit

2016-11-26 (Aktualności)

Enmarta powraca z albumem "The Hermit", który atakuje gatunek dark ambient całym swoim arsenałem instrumentów smyczkowych. Utrzymujący się zapach spalonego oleju ze wzniesionych pochodni utrzymuje się aż do świtu. Warstwy dronów, nagrania w terenie i instrumenty akustyczne, z nich Enmarta tworzy coś wyjątkowego. Przywołuje dawne czasy, gdzie czas stoi w miejscu a gdzie mądrość pozostaje zamknięta z dala od ciekawskich oczu.

Inkubus Sukkubus - Wikka Woman

2016-11-25 (Aktualności)

"Wikka Woman" tka pajęczynę pomiędzy mrokiem a światłem, poprzez ukryty wymiar jaki rozciąga się na morzu czasu i przestrzeni. Pierwotne siły natury, apokaliptyczny koszmar Czarnej Śmierci, zagadki pogańskiego świata, dawne, średniowieczne i nowe, a w końcu nieuniknione spotkanie z Aniołem Śmierci, "Wikka Woman" jest wszystkim tym, a nawet więcej. Inkubus Sukkubus ze swoim 21 wydawnictwem wciąż rośnie w siłę.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]