AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Diary of Dreams - Hell in Eden

2017-09-22 (Aktualności)

Muzycznie, "Hell in Eden" jest tak rozbudowany i energetyczny, jak żaden inny album w historii, ale jednocześnie jest ciepły, mroczny i delikatny. Dotknie was z pierwszymi nutami, budując fantastyczną wizję świata, kusząc, abyście całkowicie zatracili się w jego magii. Adrian Hates stworzył kolejne arcydzieło: 13 niewiarygodnie instensywnych i emocjonalnych hymnów, o szerokim spektrum nastrojów i kolorów, które składają się na tą wyjątkową konceptualną płytę. Adrian już teraz wymienia "Hell in Eden" wśród swoich ulubionych albumów.
 

Crisis Actor - The Dissonant Reality Show

2017-09-21 (Aktualności)

Crisis Actor na albumie "The Dissonant Reality Show" prezentuje tytułowy utwór w kolekcji różnych, dobrych remiksów i wydłużonych wersji, jak również przedstawia świetne remiksy dla takich kawałków jak 'Tor', 'Bringer of War' i 'Electronic Eye'. Na liście wykonawców można znaleźć tak znanych artystów jak Dead Voices On Air, Displacer, Iszoloscope i Tripswitch (który jest odpowiedzialny również za mastering), oraz zespoły, o których mogliście jeszcze nie słyszeć, czyli D-Echo Project, Xspance i Solid State.
 

Nine Seconds - Agent Provocateur

2017-09-19 (Aktualności)

Nine Seconds wydaje "Agent Provocateur". To już trzeci album tego tria EBM. Płyta zawiera potencjalne klubowe hity i kower "Black Saturday". Nad produkcją czuwał Stefan Poiss (mind.in.a.box). Teksty utworów swym zasięgiem obejmują trillery szpiegowskie, niespełnioną miłość i psychologiczne rozdroża, aż po hołd różnym horrorom filmowym i dla "1984". Nie jest to zespół, który w nudny sposób chowa się za klawiszami. Mając doświadczenie z ponad setki występów na żywo i bycia wsparciem dla różnych znanych grup, wiedzą, jak dać z siebie wszystko na scenie.

Your Life On Hold - Burning For The Ancient Connection

2017-09-18 (Aktualności)

Album Your Life On Hold "Burning For The Ancient Connection" to gotycko rockowe brzmienie, które jest naturalne i właściwe, aby wyrazić melancholijną i ponurą narrację. Rozmarzone i klimatyczne gitary nasycają kolorem i jasnością mroczne kompozycje, podczas gdy mocne i ostre rockowe dźwięki zmieniają nieraz melancholię w gniewną ścianę brzmienia. Stąd gatunek ten nazywany jest post goth, z powodu bogatej gamy wpływów i tekstur, jakie wznoszą klasyczne, gotycko rockowe dźwięki na nowy poziom.

Soror Dolorosa - Apollo

2017-09-14 (Aktualności)

Oto nadchodzi nowy krążek legendarnego już zespołu Soror Dolorosa. Grupa tworzy ostry i porywający gothic rock, inspirowany przez post-punk, death rock i cold wave. Soror Dolorosa przez cztery lata stworzyło album "Apollo", będący ukoronowaniem dotychczasowych dokonań; jest to rozbudowany, dystopijny świat zamknięty w mrocznym dziele pop.
Melodyjny i zapadający w pamięć, album rzuca światło zarówno na uderzające piękno i powracający smutek, złowieszczym barytonem Julii, prorokując fatum, wzbogacone na niskich i wysokich tonach samotnej drogi barokiem i wyrafinowaną udręką.

V.A. - Dependence 2017

2017-09-13 (Aktualności)

"Dependence 2017" jak zwykle jest kompilacją wypełnioną przez wyjątkowe remiksy i utwory z repertuaru wytwórni Dependent. Od klimatycznej, elektroniczej kompozycji ze ścieżki dźwiękowej "Volt", jaką skomponował Alec Empire, wprowadzającą w odpowiedni nastrój, ostro kontrastujący z piosenkami Covenant i Mesh. Aż po długo oczekiwane i nie wydane wcześniej kawałki pobocznego projektu Seabound, Edge Of Dawn i Ghost & Writer, które prowadzą do synthpopowego i dobrze przyjętego, nowoczesnego, industrialnego debiutu 2nd Face i po wysoko oktanową, industrialną burzę trance od This Morn' Omina oraz elektroniczno-popowy kower rockowego klasyka Kinks "(Girl) You Really Got Me" nagrany przez Spectra*Paris. 
"Dependence 2017" reprezentuje fuzję zróżnicowanego, elektronicznego stylu, jest to ekscytujący, dźwiękowy helikopter bogatych i zróżnicowanych utworów.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]