AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Marsheaux - Get the Balance Right

2017-08-16 (Aktualności)

Wydanie EP-ki ‘Get the Balance Right!' wreszcie zostało potwierdzone. Marsheaux specjalnie ponownie nagrało "Get the Balance Right" dla Hansa Studios w zeszłym miesiącu.
Aby zadowolić publiczność, i 'tylko' z 2-letnim opóźnieniem w stosunku do ogłoszonej pierwotnie daty, EP-ka wychodzi teraz ku uciesze większego audytorium. EP-ka zawiera dwie wersje singla Depeche Mode z 1983, w tym instrumentalną stronę B ‘The Great Outdoors!', a do tego 2 wcześniej nie wydane wersje ‘Now this is Fun': nagraną na żywo w Szwecji plus nową wersję ‘The Eagle has landed' z ‘Now this is Fun', z wokalami Marsheaux.

Inkubus Sukkubus - Belas Knap

2017-08-04 (Aktualności)

‘Belas Knap’ to drugi album z serii ‘Tales of Witchcraft & Wonder’ zespołu Inkubus Sukkubus. CD jest 22 wydawnictwem w historii grupy i zawiera 11 zupełnie nowych utworów i 2 radykalne przeróbki poprzednio wydanych już kawałków.
'Belas Knap' jest włóczęgą poprzez nawiedzone, nieprzyjazne światy, od zawsze związane z tragedią, nieszczęściem, pasją i przemocą. 'Belas Knap' zabiera w podróż w na pozór idylliczną, wiejską baśń, do arkadii Cotswold sprzed industrialnej epoki, po to tylko, aby wyeksponować zimną rzeczywistość i brutalną dystopię morderstwa, samobójstwa, szaleństwa, zazdrości i nadużyć, gdzie życie jest krótkie i okrutne, a kilka chwil szczęścia trzeba chwytać natychmiast obiema rękami.

Inertia - Only Law

2017-08-02 (Aktualności)

Inertia wydaje pierwszy singiel zatytułowany "Only Law" z nadchodzącego, nowego albumu "Dream Machine". Singiel ten zawiera 8 utworów - oprócz tytułowego kawałka znalazło się na nim jego 7 remiksów. Jest to dobry przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na płycie zapowiadanej na październik.

God Module - Does This Stuff Freak You Out?

2017-08-01 (Aktualności)

God Module przedstawia "Does This Stuff Freak You Out?" pierwszą w swojej 18-letniej historii retrospektywną kolekcję 2CD! Od zwyczajnego wydawnictwa "najlepsze przeboje", ten podwójny krążek jest miksem God Module ich najbardziej popularnych utworów, a do tego zawiera rzadko spotykane piosenki, alternatywne wersje, remiksy i wyjątkową grafikę.

ProtoU & Hilyard - Alpine Respire

2017-07-24 (Aktualności)

ProtoU wraz z Hilyard łączą siły aby nagrywać w terenie w ramach tej intensywnej współpracy.
"Alpine Respire" wciąga słuchacza w nagrania w terenie z dwóch kontynentów. Ciepłe drony kontrastują z kroplami deszczu i dźwiękami jakie wydają zwierzęta na wciąż dzikich terenach. Ten gęsty album zaprasza do eksploracji nieznanych zakątków Ziemi. Od złowrogich gór aż po mroczne lasy.

Nagrany i wyprodukowany przez - Sasha Cats i Bryan Hilyard;
Grafika i mastering - Simon Heath.
 

Hocico - The Spell Of The Spider

2017-07-21 (Aktualności)

Erk Aicrag i Racso Agroyam, znani jako Hocico, odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu całego gatunku hard elektro. Duet zdołał odmienić mroczną stronę muzyki elektronicznej zupełnie nową mieszanką ostrych bitów, nieograniczonego gniewu, agresywnych okrzyków i twórczej magii dźwięków.
"The Spell Of The Spider" przynosi utwory najlepsze, ulubione i przeboje, do tego niewydane kawałki z ponad dwóch dekad, na odpowiednio zremasterowanej przez zespół kompilacji. Świętując ponad 2 dekady istnienia grupy, jest to idealny punkt wyjścia dla amatorów nowego brzmienia, a podróż dźwiękowego spełnienia dla fanów i kolekcjonerów.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]