AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Projekt 26 - Violets and Violence

2017-09-01 (Aktualności)

Pochodzący z Niemiec bracia Nico (bębny) i Timo T. (wokal) założyli Projekt 26 w 2013, łącząc z sukcesem siłę ostrego grania starej szkoły EBM i chwytliwych melodii synthpop, tworząc swoje własne, wyjątkowe brzmienie.
Od 2015 grupę wspierają Cyril M. (syntezator) i Tim B. (2. syntezator), dopełniając składu grającego na żywo, dzięki czemu energia jest odpowiednio rozprowadzana na scenie.
Projekt 26 zagrał na takich imprezach jak Familientreffen Sandersleben XI czy supportował takie znane zespoły jak Spark!, The Invincible Spirit czy Velvet Acid Christ.
 

Crematory - Live Insurrection

2017-08-31 (Aktualności)

Crematory wydaje nowe CD+DVD "Live Insurrection". Wydawnictwo zawiera cały występ z uznanego, niemieckiego festiwalu Bang Your Head z 2016, jak również cztery wideoklipy na DVD wraz z ich ostatnim albumem "Monument"!
Już od ponad 25 lat, wiodący gotycko-metalowy zespół Crematory inspiruje niezliczoną liczbę fanów w kraju i zagranicą. Od momentu założenia w 1991, zespół wydał dwanaście albumow studyjnych, a do tego wiele singli, EP-ek, kompilacji i nagrań na żywo.

Hecq - Chansons de Geste

2017-08-30 (Aktualności)

Wraz z 'Chansons de Geste' Hecq prezentuje bardzo osobiste wydawnictwo, pomyślane jako pamiątka i dedykacja dla minionych wydarzeń i osób. Podstawą do nagrania 11 nawiedzonych utworów były oryginalne nagrania z taśm, jakie powstały przy udziale Boysen'a i jego rodziny w ostatnich dekadach na prywatny użytek, począwszy od etiud na pianino, aż po dzieła klasycznych kompozytorów jak J.S. Bach i Johannes Brahms.
Utwory zostały odrestaurowane, ożywione i przearanżowane. Każda z taśm została zgrana na twardy dysk, pętle i fragmenty zostały wyodrębnione z tego dźwiękowego terenu, a kolekcja została ponownie nagrana.
Taśmy zostały odtworzone we wnętrzu kościoła, a naturalny pogłos lokalizacji został wykorzystany do stworzenia taśmy matki.
 

Lucifer's Aid - Human Rights

2017-08-29 (Aktualności)

W 2017 zespół Lucifer's Aid zagrał na największych festiwalach w Niemczech. Zanim jednak rozpoczął swoją trasę, odpowiedzialny za grupę Carl Nilsson wydał limitowaną EP-kę "Control Yourself". Teraz przyszła pora aby ukazał się drugi album "Human Rights". Jest to dziesięć utworów nagranych bez żadnej ściemy, na pełnej mocy. Lucifer's Aid wnosi nowe życie i energię na scenę, o której wielu już myślało, że jej data przydatności dawno przeminęła.

Unzucht - Widerstand

2017-08-28 (Aktualności)

Gdy grają na żywo, ich emocje zawsze przejmują kontrolę, uwalniając falę niezrównanej energii, jakiej nie da się odtworzyć w studio. Wzmacniacze są ustawione na 11, artyści dają z siebie wszystko, a specjalny rodzaj więzi z publiką skutkuje podgrzaniem atmosfery, co tworzy jedyne w swoim rodzaju, wspólne przeżycie.
"Widerstand" przedstawia te wyjątkowe "chwile w czasie" w najlepszej jakości na CD i DVD. Grając w ramach trasy "Neuntöter Tour" w szczelnie wypełnionym klubie Knust w Hamburgu, Unzucht efektywnie prezentuje, dlaczego uważany jest za jeden z najlepszych niemieckich zespołów grających na żywo: surowi, uroczy i energetyczni, miksują powstały z ich rozpoznawalnego brzmienia potencjał z wzajemnym oddziaływaniem melodyjnej głębi z bezlitosnymi, agresywnymi atakami.
 

Epica - The Solace System

2017-08-25 (Aktualności)

Epica ogłasza wydanie nowej EP-ki "The Solace System". Zawiera ona 6 utworów i została nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez Joosta van den Broek'a i Jacoba Hansen'a. Wspaniałą grafikę stworzył ponownie Stefan Heilemann.
Utwór tytułowy, "The Solace System" jest już dostępny. Singiel zawiera świetne, animowane wideo, które stworzył mistrza anime, Davide Cilloni.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]