AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Einsturzende Neubauten - Greatest Hits

2016-11-24 (Aktualności)

"Mamy przyjemność ogłosić pierwszą w historii Einstürzende Neubauten kompilację zatytułowaną "Greatest Hits" na koniec tego roku. Album będzie odzwierciedlać przekrój przez 35 lat pracy zespołu, a zawierać będzie wasze - i nasze - ulubione utwory. Niektóre z nich otrzymały nowy remiks…" Einstürzende Neubauten.
Idea "bez idei" narodziła się spontanicznie, a "genialni dyletanci" uczynili z niej swoją strategię walki przeciw architekturze społecznej i muzycznej, przy wykorzystaniu metalowych rur, piór i maszyn. Po 35 latach kariery, nadszedł czas, aby po raz pierwszy w historii wydać płytę ‘Greatest Hits'.

In Strict Confidence - The Hardest Heart Box

2016-11-23 (Aktualności)

"The Hardest Heart Box" zawiera 12 nowych utworów, które są bardziej zróżnicowane niż dotychczasowe kawałki zespołu, i pozwalają słuchaczowi na zanurzenie się w tej mieszance emocji. Są one elektronicznie agresywne, głęboko melancholijne i odważnie taneczne. Wsparte przez osobiste teksty Dennisa Ostermann'a, frontmana z przejmującym wokalem, który jest w swej najlepszej formie, podczas gdy dwa utwory zostały wykonane we wdzięczny sposób przy współpracy z Niną de Lianin.

Dead When I Found Her - Harms Way

2016-11-22 (Aktualności)

Ta reedycja w postaci pięknego digipaku z nową grafiką zawiera 2 bonusowe utwory które sprawiają, że ten świetny album jest jeszcze bardziej wspaniały. ‘Harms Way' utrwalił brzmienie Dead When I Found Her, nie pozbawiając go rozpoznawalnych wpływów Skinny Puppy, Front Line Assembly, Doubting Thomas czy innych grup grających najlepszy industrial i muzykę elektroniczną w latach 90-tych, szlifując dźwięki w najlepszej produkcji jaką oferują tylko najnowsze industrialne trendy.

Sabled Sun - 2148

2016-11-21 (Aktualności)

Czwarty album Sabled Sun z serii 21xx, o człowieku budzącym się ze stanu hibernacji, który kroczy przez świat w ruinie, zabiera nas w czwarty rok podróży w 2148. Wydawnictwo rozpoczyna nasz bohater znajdujący Arkę, która prowadzi nas w otchłań wypełnioną robotami, zarośnięte laboratoria, górne stacje i zapomniane cywilizacje. Nagrania w terenie łączą się z odległym pianinem i zakurzonymi smyczkami oraz nieprzeniknione drony z bijącym basem.

Dead When I Found Her - Eyes on Backwards

2016-11-21 (Aktualności)

Oto "Eyes on Backwards", czwarty album industrialnego projektu Dead When I Found Her Michaela Arthura Holloway'. Jest to niepokące wydawnictwo. Rozpoczyna je wściekły "Tantrum", i zanim złapiecie oddech pojawia się ciężki a zarazem jeden z najgłębszych jak dotąd kawałków: "The Big Reverse", który mocno zagłębia się w terytorium Skinny Puppy, z samplami które są ukłonem w stronę mistrzowskiego i charakterystycznego głosu Holloway'a, jaki jest bardziej ostry niż dotychczas. Następnie materiał się zagęszcza, w bardziej strawny sposób, jednocześnie stając się bardziej niebezpieczny i zdradliwy.

Zos Kia/Coil - Transparent

2016-11-12 (Aktualności)

Zos Kia założyli John Gosling (Mekon), John Balance (Coil) i Min – przy wsparciu Petera 'Sleazy' Christopherson'a (Throbbing Gristle). Ich jeden jedyny album, "Transparent", został wydany w 1983 na kasecie. Lata później Coil wydał go w zremasterowanej formie. Teraz wszystkie nagrania ukazują się ponownie po raz pierwszy na CD/winylu, odyskane z taśm matek. Wydawnictwo zawiera dwa wcześniej niewydane bonusowe utwory Ake (pre-Zos Kia). Brzmienie na "Transparent" jest prawdziwie niepokojące, z bardziej surowym industrialem niż album Coil, wydany tuż po nim, 'Scatology'. Album daje możliwość wglądu we wczesne dokonania tych wyjątkowych artystów i ich niezaprzeczalnego powiązania pomiędzy Coil a Throbbing Gristle.
 Wersja CD to 6-panelowy digipak z wkładką zawierającą wcześniej niepublikowaną grafikę.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]