AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Unzucht - Widerstand

2017-08-28 (Aktualności)

Gdy grają na żywo, ich emocje zawsze przejmują kontrolę, uwalniając falę niezrównanej energii, jakiej nie da się odtworzyć w studio. Wzmacniacze są ustawione na 11, artyści dają z siebie wszystko, a specjalny rodzaj więzi z publiką skutkuje podgrzaniem atmosfery, co tworzy jedyne w swoim rodzaju, wspólne przeżycie.
"Widerstand" przedstawia te wyjątkowe "chwile w czasie" w najlepszej jakości na CD i DVD. Grając w ramach trasy "Neuntöter Tour" w szczelnie wypełnionym klubie Knust w Hamburgu, Unzucht efektywnie prezentuje, dlaczego uważany jest za jeden z najlepszych niemieckich zespołów grających na żywo: surowi, uroczy i energetyczni, miksują powstały z ich rozpoznawalnego brzmienia potencjał z wzajemnym oddziaływaniem melodyjnej głębi z bezlitosnymi, agresywnymi atakami.
 

Epica - The Solace System

2017-08-25 (Aktualności)

Epica ogłasza wydanie nowej EP-ki "The Solace System". Zawiera ona 6 utworów i została nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez Joosta van den Broek'a i Jacoba Hansen'a. Wspaniałą grafikę stworzył ponownie Stefan Heilemann.
Utwór tytułowy, "The Solace System" jest już dostępny. Singiel zawiera świetne, animowane wideo, które stworzył mistrza anime, Davide Cilloni.
 

Paradise Lost - Medusa

2017-08-23 (Aktualności)

Właśnie to straszne stworzenie Paradise Lost wybrali jako temat przewodni swojego 15 albumu studyjnego, jako że, z filozoficznego punktu widzenia, jest ona czymś więcej niż tylko zwyczajnym potworem. Wokalista Nick Holmes zaczął zbierać materiały i zaintrygowany odnalazł szersze znaczenie jakie kryje się pod symbolem Medusa.
"Próby unikania patrzenia jej w oczy reprezentują unikanie pozornie depresyjnej rzeczywistości w której wszechświat nie ma znaczenia", jest ideą jaką zaadoptował amerykański pisarz Jack London, jak również ideą, która w łatwy sposób mogłaby się pojawić w tekstach Paradise Lost w ostatnich 3 dekadach.
 

Eisbrecher - Sturmfahrt

2017-08-21 (Aktualności)

Oto nadchodzi najnowszy album od legendarnego zespołu Eisbrecher. Nowe wydawnictwo zatytułowane jest "Sturmfahrt" i zawiera 14 zupełnie nowych utworów. Przygotujcie się na podróż wypełnioną zupełnie niespotykanymi przeżyciami!
 

Lacrimosa - Testimonium

2017-08-18 (Aktualności)

"W 2016, świat stracił zbyt wielu wspaniałych artystów - którzy stworzyli wyjątkowe chwile dla wieczności! Dorastałem z ich sztuką, wielkością, megalomanią, wyjątkowością, a cały ich dorobek ukształtował moje dzieciństwo i młodość i często mnie prowadził: wizjonerska wszechstronność Davida Bowie, nie mająca sobie równych wyjątkowość Prince'a, głębia, melancholia i pokora Leonarda Cohen'a! Dzięki ich dziełom, nauczyłem się nie tylko słuchania muzyki ale również jej odczuwania! To co tworzyli było dla mnie inspiracją aby wejść w magiczny świat muzyki! Ten album dedykuję im wszystkim - jako podziękowanie"- Tilo Wolff.
 

Marsheaux - Get the Balance Right

2017-08-16 (Aktualności)

Wydanie EP-ki ‘Get the Balance Right!' wreszcie zostało potwierdzone. Marsheaux specjalnie ponownie nagrało "Get the Balance Right" dla Hansa Studios w zeszłym miesiącu.
Aby zadowolić publiczność, i 'tylko' z 2-letnim opóźnieniem w stosunku do ogłoszonej pierwotnie daty, EP-ka wychodzi teraz ku uciesze większego audytorium. EP-ka zawiera dwie wersje singla Depeche Mode z 1983, w tym instrumentalną stronę B ‘The Great Outdoors!', a do tego 2 wcześniej nie wydane wersje ‘Now this is Fun': nagraną na żywo w Szwecji plus nową wersję ‘The Eagle has landed' z ‘Now this is Fun', z wokalami Marsheaux.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]